شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
زمان فروش «پژو پارس» اتوماتیک اعلام شد+جزئیات
۱۴:۵۰ | ۱۳۹۶/۰۸/۲۳
اجاره خودرو
دنا پلاس توربو در راه بازار؛

زمان فروش «پژو پارس» اتوماتیک اعلام شد+جزئیات

پرشین خودرو: معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو از آغاز فروش و ثبت نام دو محصول جدید گروه صنعتی ایران خودرو همزمان با فرارسیدن ماه ربیع الاول خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، مصطفی خان كرمی افزود: مشتریان می توانند جهت ثبت نام این دو محصول از 29 آبان ماه با پیش پرداخت مبلغ 25 میلیون تومان برای دنا پلاس توربوشارژ و 22 میلیون تومان برای پژو پارس ال ایكس اتوماتیك با موعد تحویل های دی،بهمن،اسفند 96 یا اردیبهشت 97 اقدام کنند. در این روش فروش، الباقی مبلغ خودرو، پس از ارسال دعوتنامه و با توجه به موعد تحویل خودرو دریافت خواهد شد.

وی گفت: باتوجه به افزایش روبه رشد سطح انتظار مشتریان محترم،شركت ایران خودرو نسبت به ارائه مدل توربو شارژ خودرو موفق دنا پلاس اقدام کرده است، این خودرو كه دارای طراحی جذاب و مدرن است با بهره گیری از موتور توربوشارژ، پاسخگوی نیاز مشتریان جوان و با انرژی شركت ایران خودرو خواهد بود.از سوی دیگر خودرو موفق و پر تقاضای پژو پارس با موتور tu5 نیز با بهره گیری از گیربكس اتوماتیك راحتی و آسایش بیشتری را برای مشتریان محترم ایران خودرو به ارمغان خواهد آورد.

ایران خودرو با داشتن گسترده ترین شبكه فروش و خدمات پس از فروش در كشور، خود را ملزم به پاسخگویی به نیاز و خواسته های مشتریان می داند كه بدین سبب خودرو دنا پلاس كه خودرویی مدرن و با كیفیت بوده و همچنین خودرو پژو پارس ال ایكس كه بعنوان خودرویی باوقار و ایمن شناخته می شود برای بروز آوری محصولات جدید در دستور كار قرار گرفت، كه با طراحی، تولید و ارائه آن به مشتریان محترم شرکت پاسخی درخورو شان اعتماد مشتریان به نام ایران خودرو و رفع نیاز های آنان خواهدبود.

برچسب ها:
ایران خودرو
نظر بینندگان
!
!
!