شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
«فارادی فیوچر» یکی دیگر از شرکای احتمالی «تاتا»
۱۰:۴۳ | ۱۳۹۶/۰۸/۲۸
اجاره خودرو
/اختصاصی/

«فارادی فیوچر» یکی دیگر از شرکای احتمالی «تاتا»

پرشین خودرو: فارادی فیوچر را می‌توان یکی از شرکت‌های پیشرو و خلاق در تکنولوژی‌های مرتبط با صنعت خودروسازی جهان نامید که فعالیت خود را در ایالت متحده آمریکا آغاز کرده و در این کشور نیز دنبال می‌کند.

به گزارش پرشین خودرو، این شرکت می‌گوید که خودروهای زمان حال، نیازهای زمان حال را برطرف نمی‌کنند و پیرو همین شعار، همیشه دست به اختراع سیستم‌های نوین و کاربردی برای خودروها می‌زنند، اما این شرکت در دو سال اخیر پای خود را فراتر از مرزهای تولید سیستم ها و نوآوری های صنعت خودروسازی گذاشته و از یک خودروی کاسنپت سوپر اسپرت تمام برقی در نمایشگاه بین المللی کالاهای مصرفی CES 2016 لاس وگاس رونمایی کرد که سروصدای زیادی را به همراه داشته است. حال این هیاهوی بسیار زیاد "فارادی فیوچر" باعث شده است تا توجه شرکت خودروسازی "تاتا" به این شرکت جلب شده و آن را به عنوان یکی دیگر از شرکای بزرگ خود انتخاب کند.
در رابطه با این موضوع، منابع چینی گزارش می‌دهند که بزرگ‌ترین کمپانی خودروسازی هندی که شرکت‌های بزرگ خودروسازی همچون "جگوار لندروور" را در زیرمجموعه خود دارد، با یک سرمایه گذاری 900 میلیون دلاری موفق به دریافت بخشی از سهام "فارادی فیوچر" شده است تا پس از دو کمپانی بزرگ خودروسازی "جگوار و لندروور"، حالا شریکی بزرگ برای شرکت آمریکایی "فارادی فیوچر" هم باشد که با استفاده از دانش فنی بسیار خوب این شرکت و همچنین نوآوری‌های بسیار زیاد آن، می‌تواند در ساخت ماشین‌های جدید و پیشرفته برای خود استفاده کند.
براساس جزییات بدست آمده، شرکت هندی "تاتا" با پرداخت هزینه 900 میلیون دلاری، تنها موفق به دریافت 10 درصد از سهام شرکت "فارادی فیوچر" شده است که همین موضوع باعث می‌ شود تا بدانیم که ارزش واقعی این شرکت برای در اختیار گرفتن تمامی سهام آن چیزی بالغ بر 9 میلیارد دلار خواهد بود.
البته در کنار این موضوع، برخی خبرگزاری‌ها به تکذیب این خبر اشاره می‌کنند، ولی در ادامه اضافه می‌کنند که شرکت خودروسازی "تاتا" علاقه به خرید سهام شرکت "فارادی فیوچر" دارد که در صورت امکان، حدود 10 درصد از آن را در اختیار خواهد گرفت.

 

برچسب ها:
تاتا موتور
نظر بینندگان
!
!
!