یكشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷
پرشین خودرو
جهرودی، مدیرعامل جدید سایپا شد
۱۱:۲۷ | ۱۳۹۶/۰۸/۲۹
iran zamin2
عضو هیأت مدیره سایپا:

جهرودی، مدیرعامل جدید سایپا شد

پرشین خودرو: عضو هیأت مدیره سایپا گفت: با تصویب هیأت مدیره این گروه خودروسازی، محسن قاسم جهرودی به عنوان مدیرعامل جدید سایپا منصوب شد.

به گزارش پرشین خودرو، علیرضا بادکوبه با اعلام این خبر گفت: جهرودی دانش آموخته مهندسی مکانیک از دانشگاه امیرکبیر است که پیش از این در ایساکو و ساپکو سابقه مدیریت داشته است و مدیرعاملی شرکت های ریخته گری آلومینیم و یاتاقان بوش را نیز در کارنامه خود دارد.

براساس این گزارش، جهرودی آشنا به فضای خودروسازی کشور است و انتظار می رود که بتواند در ارتقای کیفی محصولات، رضایت مشتریان و بهره گیری از فناوری‌های روز خودروسازی با همدلی هزاران کارشناس و کارگر این مجموعه خودروسازی مؤثر واقع شود.

گفتنی است که در کارنامه کاری جهروری سمت هایی مانند مدیر عامل و رییس هیأت مدیره شرکت یاتاقان بوش ایران متعلق به گروه صنعتی ایران خودرو (به مدت 5 سال)، مدیر عامل شرکت ریخته گری آلومینیوم ایران خودرو به مدت 5 سال، قائم مقام ساخت و خودکفایی مدیرعامل شرکت ساپکو، عضو هیات مدیره شرکت ایساکو، عضو هیأت مدیره شرکت رادیاتور ایران متعلق به گروه سایپا و رییس هیات مدیره شرکت لنت پارسیان پیشرو دیده می‌شود.

پیش از این مهدی جمالی مدیرعامل گروه خودرو سازی سایپا بوده است.

برچسب ها:
سایپا
نظر بینندگان
!
!
!