پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
۲۰:۲۲ | ۱۳۹۶/۰۸/۲۹
اجاره خودرو

دومین بازی برتر تاریخ منتشر شد

پرشین خودرو: اخیرا بازی جدید The Legend of Zelda : Breath of The Wilds وارد بازار شده است. این بازی تا حدی جذاب و جالب است که بالافاصله پس از عرضه توانست امتیازات بالایی از منتقدین کسب کند. شرکت نینتندو عرضه کننده بازی The Legend of Zelda : Breath of The Wilds می باشد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از زوم تک، اخیرا بازی جدید The Legend of Zelda : Breath of The Wilds وارد بازار شده است. این بازی تا حدی جذاب و جالب است که بالافاصله پس از عرضه توانست امتیازات بالایی از منتقدین کسب کند. شرکت نینتندو عرضه کننده بازی The Legend of Zelda : Breath of The Wilds می باشد.

 
 دومین بازی برتر تاریخ منتشر شد


وب سایت معتبر متاکریتیک پس از بررسی و ارزیابی بازی , نمره ۹۷ از ۱۰۰ را به آن داده و این بازی را یکی از برترین و مهیج ترین بازی ها اعلام کرد. بسیاری از منابع و وب سایت های دیگر امتیازات بالا و کامل ۱۰ از ۱۰ را به بازی دادند. با این شرایط و امتیازاتی که این بازی توانست از آن خود کند دیگر جایی برای تعجب از این موضوع باقی نمی ماند که جایزه‌ی بهترین بازی سال در سی و پنجمین جشنواره‌ی Golden Joystick Award به این بازی تعلق گرفت.

 
 دومین بازی برتر تاریخ منتشر شد


عنوان بازی نشان دهنده ویژگی های جدیدی است که در نسخه های قبلی نبوده و به تازگی به آن اضافه شده است و باعث افزایش جذابیت در بازی می شود. علاوه بر این پیش بینی می شود کمپانی نینتندو هنوز هم قصد دارد در ۲ دسامبر , برای ارتقا این بازی , دی ال سی را عرضه کند. اولین نسخه در اوایل سال جاری عرضه گردیده است.

تا کنون شاهد تولید ۲ بسته الحاقی برای بازی Breath of The Wilds بوده ایم. درباره اقدامات یا الحاقات جدید هنوز خبری در اختیار نداریم. این بازی در مارس امسال , برای کنسول های خانگی wii U و کنسول دستی نینتندو سوئیچ (Nintendo Switch) در بازار به فروش رسید. با توجه به استقبال بسیاری از کاربران از این بازی پر هیجان، قطعا در مدت زمانی بسیار کوتاه به یکی از بازی های ثابتی که گیمرها بازی می کنند، تبدیل خواهد شد.

نظر بینندگان
!
!
!