پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۲۰:۴۱ | ۱۳۹۶/۰۸/۲۹
رئیس هیات مدیره تراکتورسازی منصوب شد
۲۰:۴۱ | ۱۳۹۶/۰۸/۲۹
اجاره خودرو
/گزارش خبری/با حکم هیات مدیره گروه تراکتورسازی ایران:

رئیس هیات مدیره تراکتورسازی منصوب شد

پرشین خودرو: با حکم هیات مدیره گروه تراکتورسازی ایران، رئیس سابق سایپا یدک به سمت ریاست هیات مدیره این گروه صنعتی منصوب شد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، مصطفی وحیدزاده که ریاست سایپا یدک را در رزومه کاری خود دارد، صبح امروز در جلسه هیئت مدیره گروه صنعتی تراکتورسازی ایران به عنوان رییس هیأت مدیره انتخاب و منصوب شد.
وحید زاده سابقه بیش از دو دهه فعالیت در شرکت‌های وابسته سازمان صنایع ملی ایران را در کارنامه خود دارد.
وحیدزاده دارای سوابق طولانی در مباحث، مطالعه و طراحی توسعه کسب‌و‌کارهای جدید است و تعامل و ایجاد ارتباط دوسویه بین پرسنل و مدیران از دیگر دستاوردهای وی در معاونت منابع انسانی گروه سایپا بوده است. از دیگر سوابق کاری ایشان می توان به رئیس هیات‌مدیره ماشین‌سازی پارس، رئیس هیات‌مدیره شرکت‌های ایران کاوه سایپا، پلاسکوکار سایپا و سرمایه‌گذاری کارکنان گروه خودرو‌سازی سایپا اشاره کرد.
او هم چنین مدت 5 سال در معاونت اداری و توسعه منابع انسانی گروه سایپا با تدوین و اجرای برنامه کوتاه، میان مدت و بلندمدت دستاوردهای زیادی در زمینه کاهش هزینه‌ها، افزایش بهره‌وری و نظم و انضباط کاری این گروه را کسب کرده است.
وحیدزاده که اسفند ماه سال 92 از سوی مدیرعامل سابق گروه خودروسازی سایپا به عنوان مدیرعامل سایپا یدک منصوب شده بود، سال گذشته در همین روزها از سایپا یدک خداحافظی کرد و بعد از یک سال به عنوان رئیس هیات مدیره تراکتورسازی ایران معرفی و جای یوسف الهی شکیب را گرفت.
مصطفی وحیدزاده، بعداز جدایی از سایپا، سمت مشاور قوانین مجلس شواری اسلامی و مدیرعاملی شرکت سرمایه گذاری امیر کبیر را بر عهده گرفت.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!