پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
نیسان «مورانو» با امکانات بیشتر برای سال 2018
۱۰:۴۸ | ۱۳۹۶/۰۸/۳۰
اجاره خودرو
/اختصاصی/

نیسان «مورانو» با امکانات بیشتر برای سال 2018

پرشین خودرو: برای حضور پویاتر در سال جدید میلادی، شرکت نیسان خودروی شاسی بلند "نیسان مورانو" را با یکسری امکانات جدید به مشتریان عرضه خواهد کرد.

به گزارش پرشین خودرو، این امکانات بیشتر باعث خواهد شد تا مدل‌های پایه این اتومبیل با یک افزایش قیمت اندک همراه باشند که در ادامه جزییات آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد.
برای مدل‌های پایه از نیسان مورانو که با نام "مورانو S" شناخته می‌شود، شرکت خودروسازی نیسان یک سیستم هشدار برخورد از جلو و همچنین سیستم جلوگیری از برخورد (ترمزهای اتوماتیک) را در بخش ایمنی اتومبیل بکار گرفته است، اما در داخل کابین شاهد استفاده از صفحه نمایشگر 8 اینچی جدید با سیستم عامل "نیسان کانکت" هستیم که دسترسی شما را به اپل کارپلی، آندروید و همچنین راهیاب ماهواره‌ای GPS فراهم خواهد کرد. اما همانطور که گفتیم، این بروزرسانی بدون افزایش قیمت نخواهد بود و برای داشتن مدل‌های پایه از نیسان مورانو، نیاز به پرداخت 30 هزار و 550 دلار خواهید داشت که حدود 780 دلار نسبت به مدل‌های قبل خود گران‌تر شده است.
علاوه بر تجهیزات بالا، در مدل‌های "مورانو SV" می‌توانید سیستم هشدار نقاط کور، سیستم هشدار ترافیکی و همچنین سیستم کروز کنترل هوشمند را داشته باشید که برای خرید این نسخه، نیاز به پرداخت 33 هزار و 850 دلار خواهد بود. این درحالیست که نسخه "مورانو SL" با دریافت درب عقب برقی و همچنین دریافت پنل‌های سقفی جدید موسوم به "مونروف"، قیمت اتومبیل را تا 38 هزار و 250 دلار افزایش خواهد داد که می‌تواند یک فضای نسبتا لوکس برای سرنشینان داشته باشد، بویژه با پرداخت قیمت 41 هزار و 980 دلار برای نسخه "پلاتین" نیسان مورانو که پنل‌های سقف دوگانه "مونروف" و همچنین یک سیستم جدید مدیریت موتور خواهد داشت.
در آخر هم گفتنی است که بر روی تمامی مدل‌های ذکر شده، شرکت خودروساز نیسان از یک پیشرانه شش سیلندر 3.5 لیتری استفاده کرده است که مجهز به یک جعبه دنده اتوماتیک "X-Tronic" بوده و می‌تواند 260 اسب بخار قدرت و 325 نیوتن متر گشتاور داشته باشد.

برچسب ها:
نیسان
نظر بینندگان
!
!
!