سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
از تردد غیرضروری به مناطق زلزله زده خودداری کنند
۱۰:۳۸ | ۱۳۹۶/۰۸/۳۰
اجاره خودرو
معاون راهداری کرمانشاه؛

از تردد غیرضروری به مناطق زلزله زده خودداری کنند

پرشین خودرو: معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از مردم خواست در روزهایی که بارندگی داریم از تردد غیرضروری به مناطق زلزله زده خودداری کنند.

به گزارش پرشین خودرو، به نقل از ایسنا،  ناصر محبی ، اظهار کرد: اگرچه نمی‌توان ریزش سنگ و کوه را دقیق پیش بینی کرد، اما با شروع بارندگی ممکن است احتمال ریزش کوه در مسیر راه‌هایی که زلزله داشتیم بیشتر شود.

وی ادامه داد: در تمام این مسیرها با نصب بنر به مردم اطلاع رسانی کردیم که در این نقاط احتمال ریزش کوه و سنگ وجود دارد تا جانب احتیاط را رعایت کنند.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از مردم خواست در این روزها و خصوصا ایامی که بارندگی داریم از تردد غیرضروری در محورهای منتهی به مناطق زلزله زده خودداری کنند.

محبی تاکید کرد: ترددهای غیرضروری هم احتمال افزایش تصادف را زیاد می‌کند و هم با ایجاد ترافیک تردد خودروهای امدادی را سخت می‌کند.

وی از آماده باش اکیپ‌ها و تجهیزات راهداری استان در محورهایی که ممکن است ریزش سنگ و کوه داشته باشند هم خبر داد و خاطرنشان کرد: در صورت پایین آمدن سنگ در کوتاه‌ترین زمان ممکن بازگشایی محورها انجام خواهد شد.

به گفته این مسئول، اکیپ‌ها و تجهیزات در دو بخش گردنه پاتاق و همچنین گردنه سیاه طاهر در مسیر جوانرود به ثلاث باباجانی مستقر هستند.

برچسب ها:
زلزله کرمانشاه
نظر بینندگان
!
!
!