سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۲۹ | ۱۳۹۶/۰۹/۰۱
۷۰۰۰ تاکسی امسال به سن فرسودگی می رسند
۱۶:۲۹ | ۱۳۹۶/۰۹/۰۱
اجاره خودرو
قائم مقام معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام کرد؛

۷۰۰۰ تاکسی امسال به سن فرسودگی می رسند

پرشین خودرو: قائم مقام معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: در سال ۹۶ به دلیل کمبود نقدینگی روند نوسازی تاکسی های فرسوده متوقف شد، این در حالی است که ۷۰۰۰ تاکسی امسال به سن فرسودگی می رسند.

به گزارش  پرشین خودرو، شهریار افندی زاده با اشاره به اجرای طرح پایلوت پرداخت الکترونیک تاکسی ها گفت: این طرح در ۲ پایانه تاکسیرانی میدان ونک به صورت سیستم اپلیکیشن پرداخت موبایلی و صادقیه به صورت دستگاه خودپرداز شهر تهران اجرایی شده است.

وی ساماندهی خطوط تاکسیرانی را یکی دیگر از برنامه های سازمان تاکسیرانی در سال گذشته دانست و یادآور شد: در حال حاضر مدیریت و نظارت بر شرکت های خصوصی بر مبنای خطوط تاکسیرانی ای که تحت پوشش دارند، انجام می شود. این در حالی است که در سال ۹۵ حدود ۱۱ هزار تاکسی نوسازی شده است.

افندی زاده درباره ساماندهی سرویس مدارس نیز تاکید کرد: امسال ۱۵ هزار برچسب به سرویس مدارس داده شد و طبق هماهنگی با سازمان آموزش و پرورش مقرر شد تا خودروهای سرویس مدارس به دستگاه GPS مجهز شوند.

به گفته قائم مقام معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در حال حاضر تاکسی های شهر تهران به تاکسی اینترنتی، خطی، ایستگاهی، گردشی و همچنین ون ها تقسیم بندی شده اند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
نوسازیحمل و نقل
نظر بینندگان
!
!
!