چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
کلافگی کاربران از مشکل بزرگ آیفون10
۱۱:۴۹ | ۱۳۹۶/۰۹/۰۴
اجاره خودرو

کلافگی کاربران از مشکل بزرگ آیفون10

پرشین خودرو: در بین مشکلات گوشی آیفون جدید، یک مورد بیش از همه اهمیت دارد. آن هم عدم توانایی برای استفاده از گوشی با یک دست که آزاردهنده است. رساندن انگشت به نقاط خارج از دایره ترسیم شده حین کار کردن با گوشی به وسیله یک دست امکان‌پذیر نیست.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از گجت نیوز، در بین مشکلات گوشی آیفون جدید، یک مورد بیش از همه اهمیت دارد. آن هم عدم توانایی برای استفاده از گوشی با یک دست که آزاردهنده است. رساندن انگشت به نقاط خارج از دایره ترسیم شده حین کار کردن با گوشی به وسیله یک دست امکان‌پذیر نیست.

 
به خاطر وجود ژست‌های حرکتی جدید که در ادامه حذف کلید فیزیکی هوم و قرار گرفتن یک بریدگی در بالای نمایشگر ایجاد شده‌اند، امکان مشاهده نوتیفیکیشن‌ها و یا دسترسی به کنترل سنتر تنها با استفاده از یک دست وجود ندارد. بخش اعلانات و کنترل سنتر اصلی‌ترین قسمت‌های رابط کاربری آی او اس هستند و باید دسترسی به آن‌ها خیلی ساده باشد. در زمان‌های عدم توانایی برای استفاده از گوشی با هر دو دست، تقریبا قادر به باز کردن پنجره اعلانات و کنترل سنتر نیستید.
 
مشکل بزرگ آیفون 10 و کلافگی کاربران
 
 
به همین دلیل اغلب حین استفاده از گوشی، با نوعی خود درگیری مواجه می‌شوید، چرا که باید دائما نحوه استفاده از آیفون 10 را تغییر بدهید. برای رساندن انگشت شست به نقاط بالایی نمایشگر، ناچار باید گوشی را در دست جابه‌جا کرده و آن در میانه کف دست نگه دارید. اما در زمان نگه داشتن دستگاه در این حالت، احساس می‌کنید هر لحظه امکان سقوط آن از دست وجود دارد. این ترس سبب می‌شود به طور غیر ارادی، گوشی را به صورت افقی و موازی با زمین به شکم خود نزدیک کنید. نگه داشتن آن در موقعیت‌های عجیب و غریب این‌چنینی، به گردن درد ختم شده است.
 
در زمان استفاده از آیفون 6 قبلی خود، برای ارسال پیام، چک کردن ایمیل، پخش موسیقی و یا انجام هر کار دیگر، نیازی به استفاده از دو دست نبود، اما حالا نمایشگر بزرگ آیفون ایکس این کار را تبدیل به یک عادت کرده است.
 
 

نظر بینندگان
!
!
!