سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
خودروهای «لوکسژن» رونمایی شد
۱۰:۳۱ | ۱۳۹۶/۰۹/۰۴
اجاره خودرو
در آستانه دومین نمایشگاه خودرو تهران؛

خودروهای «لوکسژن» رونمایی شد

پرشین خودرو: لوکسژن، نخستین برند تایوانی بازار ایران روز گذشته و تنها دو روز مانده به دومین نمایشگاه خودرو تهران از سوی آرمان موتور کویر، نماینده رسمی لوکسژن در دفترفروش مرکزی این شرکت رونمایی و معرفی شد.

به گزارش پرشین خودرو، عقیل مصطفایی مدیر بازاریابی و فروش آرمان موتور کویر در حاشیه این مراسم گفت: لوکسژن در سه کلاس SUV،MPV و سدان در حال تولید محصول است و در کنار نمونه های بنزینی خودروهای سدان برقی و MPV برقی نیز تولید می کند، که از این محصولات برای بازار ایران، پنج خودرو را در نظر گرفته ایم و با باز شدن سایت ثبت سفارش اقدام به ورود آنها خواهیم کرد.

 


او همچنین با اشاره به اینکه در حال حاضر هومولوگیشن 2 محصول را انجام داده‌ایم و معتقدیم شرکت آرمان موتور باید تمامی کارهای مربوط به واردات و عرضه را مطابق با قانون انجام دهد، تصریح کرد: به محض باز شدن سایت ثبت سفارش خرید را از تایوان انجام خواهیم داد و هیچ برنامه‌ای برای پیش فروش بدون برنامه ریزی نداریم.

 


مدیر بازاریابی و فروش آرمان موتور کویر در ارتباط با عرضه محصول برقی لوکسژن نیز گفت: در صورت فراهم شدم زیر ساخت مورد نیاز، محصول برقی لوکسژن را نیز عرضه خواهیم کرد.

 


او ادامه داد: خودروهای برقی نیاز به ایستگاه‌های برق رسانی در خیابانها و جاده‌ها دارند که این جایگاه‌ها نیز باید توسط دولت نصب و فراهم شود تا هم ما و هم دیگر شرکتها بتوانیم محصولات برقی خود را وارد کشور کنیم.
مصطفایی درباره حضور در نمایشگاه خودرو تهران نیز اظهارکرد: حضور پر قدرتی را در دومین نمایشگاه خودرو شهرآفتاب خواهیم داشت.


او ادامه داد: در روز اختصاصی خبرنگاران یک محصول دیگر را رونمایی خواهیم کرد و در کنار 3 محصول دیگر به نمایش خواهیم گذاشت.


مصطفایی در انتها نیز گفت: از عملكرد آرمان موتور و لوكسژن مشخص هست كه این برند برای بازار ایران برنامه ی ویژه ای دارد، چراکه تاكنون تعداد کمی شركت خودرویی داشته ایم كه در بدو ورود به بازار ایران اینچنین پر محصول وارد شود.

 

برچسب ها:
لوکسژن
نظر بینندگان
!
!
!