سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
رونمایی از غول خودروسازی جهان در نمایشگاه خودرو تهران+جزئیات
۱۲:۲۵ | ۱۳۹۶/۰۹/۰۴
iran zamin2
/گزارش خبری/

رونمایی از غول خودروسازی جهان در نمایشگاه خودرو تهران+جزئیات

پرشین خودرو: فولکس واگن آلمان بزرگترین تولیدکننده خودرو جهان پس از 17 سال با همراهی شرکت ماموت خودرو به بازار خودرو کشور بازخواهد گشت.

به گزارش پرشین خودرو، امسال شاهد حضور برند فولکس واگن توسط نماینده مجاز این شرکت یعنی ماموت خودرو در نمایشگاه خودرو تهران خواهیم بود.

شرکت فولکس واگن خودروهای برگزیده برای ارائه در بازار ایران را در غرفه ماموت خودرو به معرض نمایش عموم قرار خواهد داد. علاقه‌مندان به خودرو می‌توانند با حضور در این نمایشگاه، از خودروهای این برند آلمانی بازدید به عمل آورند.

فولکس واگن با تولید بیش از ۱۰ میلیون خودرو در سال موفق به کسب عنوان بزرگترین تولیدکننده صنعت خودرو جهان شده است. این کمپانی با دارا بودند استانداردهای کیفیت و خدمات پس از فروش بالا در جلب رضایت مشتریان بسیار موفق بوده است و با ورود این غول خودرو ساز آلمانی به بازار ایران امید است سطح کیفیت خدمات ارایه شده به مشتریان ارتقاء قابل توجهی داشته باشد و روند رضایتمندی مشتریان از محصولات و خدمات فولکس واگن در ماموت خودرو نیز تکرار شود.

نام فولکس برای مردم تمام دنیا یادآور خاطرات خودورهای دوست داشتنی و با کیفیت است که سالها در کنار مردم و بخشی از زندگی آنها بوده است. حال خبر بازگشت مجدد این برند خوش نام به کشورمان باعث شادی علاقه مندان به صنعت خودرو شده است.
دومین نمایشگاه خودرو تهران، 6 تا 10 آذر ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی شهرآفتاب برپا می‌شود.

برچسب ها:
ماموت خودرو
نظر بینندگان
!
!
!