یكشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷
پرشین خودرو
آپارتمانی مخفی در برج ایفل+عکس
۲۲:۲۰ | ۱۳۹۶/۰۹/۰۴
iran zamin2

آپارتمانی مخفی در برج ایفل+عکس

پرشین خودرو: همانطور که می‌شود حدس زد این قسمت از برج نقل محافل پاریس بوده و بسیاری در تلاش برای اجاره‌ی این محل بوده اند؛ اما این مکان خصوصی باقی ماند و در آن گاهی از مهمانانی، چون توماس ادیسون پذیرایی می‌شد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از باشگاه، «گوستاو ایفل»، کارآفرین مشاور، این مخفیگاه را تنها برای خودش ساخته و هیچ مهمانی حق ورود نداشته است.

 آپارتمانی مخفی در برج ایفل+تصاویر

اگر قرار بود بگوییم که بهترین جای اروپا کجاست، احتمالا نام برج ایفل را بر زبان می‌آوردیم. تصور کنید درون یک آپارتمان گرم و نرم و کوچک از خواب برمی خیزید، با دیوار‌هایی رنگی، کابینت‌هایی چوبی و یک پیانوی بزرگ. اسپرسو می‌نوشید و از فاصله‌ی ۳۰۰ متری پاریس را زیر نظر می‌گیرید. باید بگوییم که احتمالا این همان چیزی است که گوستاو ایفل وقتی که در سال ۱۸۸۹ این برج را می‌ساخت به آن فکر می‌کرد.

 آپارتمانی مخفی در برج ایفل+تصاویر

همانطور که می‌شود حدس زد این قسمت از برج نقل محافل پاریس بوده و بسیاری در تلاش برای اجاره‌ی این محل بوده اند؛ اما این مکان خصوصی باقی ماند و در آن گهگاهی از مهمانانی، چون توماس ادیسون پذیرایی می‌شد.
 

آپارتمانی مخفی در برج ایفل+تصاویر

اکنون با وجود اینکه نمی‌توان در آن سکنی گزید، می‌توان از آن دیدن کرد. در آن اسپرسو نوشید و تظاهر کنیم که یکی از مهمانان بورژوای ایفل هستیم.

آپارتمانی مخفی در برج ایفل+تصاویر

نظر بینندگان
!
!
!