سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
تصادف اتوبوس و کامیون در غرب تهران
۱۶:۵۶ | ۱۳۹۶/۰۹/۰۴
iran zamin2

تصادف اتوبوس و کامیون در غرب تهران

پرشین خودرو: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از تصادف میان یک دستگاه اتوبوس و کامیون در بزرگراه فتح خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، سید جلال ملکی  دراین باره گفت: در ساعت 13:15 امروز خبر برخورد دوستگاه خودرو در مسیر غرب به شرق بزرگراه فتح نرسیده به میدان شیر پاستوریزه به سامانه 125 اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی آتش نشانان دو ایستگاه را به محل حادثه اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور آتش نشانان در محل حادثه افزود: پس از حضور عوامل آتش نشانی در محل مشاهده شد که دو دستگاه خودرو شامل یک دستگاه اتوبوس شخصی به قسمت عقب یک کامیون برخورد کرده و درپی آن کامیون از مسیر خود منحرف شده و چرخ های جلوی آن داخل جوی آب افتاده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه اتوبوس دارای حدود 13 تن مسافر بود، گفت: تمامی مسافران از اتوبوس خارج شدند که دراین میان دو خانم میانسال دچار مصدومیت شده و به شکل سرپایی خدمات درمانی دریافت کردند.

ملکی از محبوس شدن راننده اتوبوس در کابین خبر داد و گفت: با توجه به شدت حادثه راننده اتوبوس داخل کابین محبوس شده بود که آتش نشانان با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی اقدام به برش کابین کرده و پاهای راننده را از داخل کابین آزاد کردند.

وی با بیان اینکه این اتوبوس سرویس پرسنل یکی از شرکت های خارج از تهران بود، افزود: در پی این حادثه، ترافیک سنگینی در این محور ایجاد شده بود که با کمک عوامل راهور مسیربازگشایی و خودروها به حاشیه امن مسیر منتقل شدند.

ملکی با بیان اینکه علت این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی در دست بررسی است، اظهارکرد: آتش نشانان پس از ایمن سازی محل در ساعت 13:49 به عملیات خود خاتمه دادند.

برچسب ها:
تصادف
نظر بینندگان
!
!
!