سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
۵ محور مسدود است
۱۰:۴۷ | ۱۳۹۶/۰۹/۰۵
iran zamin2
پلیس راه ناجا خبر داد:

۵ محور مسدود است

پرشین خودرو: پلیس راه ناجا با اشاره به یخ زدگی و ضرورت استفاده از زنجیر چرخ در محورهای استان اردبیل، از ۵ محور مسدود خبر داد.

به گزارش  پرشین خودرو، پلیس راه راهور ناجا وضعیت جوی و ترافیکی امروز را به این شرح اعلام کرد: در استان سمنان، محورهای شاهرود –آزادشهر، شاهرود -گرگان محدوده توسکستان و شهمیرزاد- فولاد محله شاهد بارش برف هستیم.

به گزارش پلیس راه ناجا، همچنین ما شاهد بارش باران در استان های گلستان (اکثر محورها)، استان مازندران _محورهای بابلسر، نور و کیاسر – سمنان هستیم.

همچنین در این گزارش با اشاره به کولاک و یخ زدگی در استان اردبیل (محور اسالم -خلخال محدوده گردنه الماس) از رانندگان خواسته شده حتما از زنجیر چرخ استفاده کنند.

بنابراین گزارش در این ساعت شاهد ترافیک پرحجم در باند جنوبی آزادراه تهران -کرج(از پل فردیس تا پل کلاک و گرمدره) و باند جنوبی آزادراه کرج - قزوین(از استاندارد تا پل فردیس) هستیم و سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

همچنین ۵ محور، محور اولنگ –شاهرود در استان های گلستان و سمنان، محور دیزین-شمشک در استان های تهران و البرز، محور(سیرجان –حاجی آباد)در استان هرمزگان، ترددکلیه خودروها از کیلومتر ۶۰الی ۶۴ به علت انجام عملیات راهسازی (ترانشه برداری کوه) به صورت دو طرفه خواهد بود، محور هراز (تونل امام زاده هاشم)در استانهای شرق تهران و مازندران (ازتاریخ ۹۶/۰۸/۰۷ تا ۹۶/۰۹/۳۰ همه روزه به صورت ۲۴ساعته ) و در زمان انسداد تردداز محور قدیم هراز (محدوده گردنه امام زاده هاشم)انجام خواهد شد و محور فرعی گنجنامه-تویسرکان در استان همدان مسدود هستند.

به گزارش پلیس راه ناجا محورهایی که دارای محدودیت هستند نیز به شرح زیرند: استان البرز (محورکرج - چالوس حدفاصل کیلومترصفر تا ۷۵) تا تاریخ ۹۶/۱۲/۲۰ روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه (از ساعت۰۸:۰۰ الی ۱۷:۰۰) و روزهای چهارشنبه (از ساعت ۰۸:۰۰الی ۱۲:۰۰) عملیات آسفالت کاری و همزمان با عبور ترافیک، استان قزوین (محور قدیم قزوین- لوشان حدفاصل کیلومتر صفر تا ۷۲) تا تاریخ ۹۶/۰۹/۱۵ روزهای شنبه, یکشنبه, دوشنبه و سه شنبه(از ساعت ۰۸:۰۰الی ۱۸:۰۰) و روزهای چهارشنبه (ازساعت ۰۸:۰۰ الی ۱۲۰۰)- عملیات آسفالت کاری و همزمان با عبورترافیک، غرب استان تهران (محور قدیم تهران-قم حدفاصل ۱۵تا۴۸) تا تاریخ ۹۶/۱۲/۲۰روزهای شنبه,یکشنبه,دوشنبه و چهارشنبه (از ساعت ۰۸:۰۰الی ۱۸:۰۰)و روزهای سه شنبه (از ساعت ۰۸:۰۰الی ۱۴:۰۰)-عملیات جاده ای و همزمان باعبور ترافیک، در استان های البرز و مازندران (محور کرج- چالوس )تا تاریخ ۹۶/۰۹/۲۳-روزهای شنبه ,یکشنبه,دوشنبه و سه شنبه هرهفته جهت انجام عملیات را ه سازی در حوزه استان مازندران از ساعت ۲۱:۳۰و در حوزه استان البرز از ساعت ۲۳:۰۰ الی ۰۵:۰۰بامداد روز بعد مسدود می گردد. در زمان انسداد تردد از سایر محورهای شمالی صورت می پذیرد، استان قزوین آزادراه(قزوین-کرج کیلومتر ۱تا۳ )از تاریخ ۹۶/۰۸/۲۹ الی ۹۶/۰۹/۱۴ روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه از ساعت ۰۸:۰۰الی ۱۷:۰۰وروز چهارشنبه از ساعت ۰۸:۰۰الی ۱۲:۰۰هر هفته به جز روزهای پنجشنبه، جمعه و ایام تعطیلات رسمی اجرای عملیات تعمیرات حفاظ پل همزمان با عبور ترافیک تنها در یک خط عبوری اجرا می شود.

برچسب ها:
پلیس راه ناجا
نظر بینندگان
!
!
!