یكشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷
پرشین خودرو
هنوز هیچ اعتباری به شرکت مترو پرداخت نشده است
۱۱:۱۲ | ۱۳۹۶/۰۹/۰۵
iran zamin2
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر؛

هنوز هیچ اعتباری به شرکت مترو پرداخت نشده است

پرشین خودرو: رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: پس از گذشت سه ماه هنوز هیچ اعتباری به شرکت متروی تهران برای تکمیل خطوط نیمه تمام پرداخت نشده است.

به گزارش  پرشین خودرو، محمد علیخانی در جلسه علنی روز سه شنبه در تذکری به شهردار تهران گفت: متاسفانه پس از گذشت سه ماه از آغاز مسئولیت شهردار تهران هنوز هیچ اعتباری به شرکت متروی تهران برای تکمیل خطوط نیمه تمام پرداخت نشده است.

وی ادامه داد: با وجود آنکه مدیریت شهری سابق تهران از سه ماه قبل از انتخابات پرداخت اعتبار به پروژه های متروی تهران را متوقف کرده بود، انتظار می رفت با حضور شهردار جدید و از آنجا که پروژه مترو به دلیل تاثیرگذاری مستقیم در کاهش آلودگی هوا و ترافیک اولویت نخست مدیریت شهری است، تخصیص اعتبار جهت تکمیل و راه اندازی پروژه های نیمه تمام در اولویت شهردار قرار گیرد.

علیخانی تاکید کرد: متاسفانه در سه ماه گذشته نه تنها این امر انجام نشده، بلکه تسهیلات قطعی مترو مانند دوره قبل به صورت غیرقانونی صرف سایر هزینه های مدیریت شهری از جمله پرداخت حقوق شده است. در این شرایط که خط ۶ و ۷ مترو باید تکمیل و ایمن سازی شود از شهردار تهران انتظار می رود در اسرع وقت نسبت به اختصاص منابع مترو اقدام کند.

برچسب ها:
مترو
نظر بینندگان
!
!
!