چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۴۸ | ۱۳۹۶/۰۹/۰۵
احتمال توقف حرکت قطارهای حومه ای
۱۲:۴۸ | ۱۳۹۶/۰۹/۰۵
اجاره خودرو
مدیرعامل شرکت رجا:

احتمال توقف حرکت قطارهای حومه ای

پرشین خودرو: مدیر عامل شرکت حمل و نقل ریلی رجا معتقد است از آنجا که تاکنون حمایت های لازم از حرکت قطارهای حومه ای صورت نگرفته، احتمال توقف حرکت این قطارها یا تغییر در برنامه هایشان وجود دارد.

به گزارش  پرشین خودرو، به نقل از روابط عمومی شرکت حمل و نقل ریلی رجا ،محمد رجبی گفت با وجود برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، تاکنون بستر اجرایی لازم برای تامین مابه‌التفاوت حرکت قطارهای حومه‌ای با نرخ بلیت فراهم نشده است، از این رو جابه جایی این قطارها برای این شرکت هزینه دارد.

رجبی با اشاره به دستور وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان تامین اجتماعی به شرکت رجا درباره قطارهای حومه ای، تاکید کرد: به طور شفاف اعلام شده است که در صورتی که مذاکرات در این زمینه جوابگو نباشد و مشکلات موجود در این بخش حل نشود، باید حرکت قطارهای حومه ای متوقف شود.

وی گفت: با وجود آنکه شرکت رجا سال گذشته در جریان توافقی با راه آهن رقمی نزدیک به 50 میلیارد تومان از بدهی های خود را در ازای حرکت قطارهای حومه‌ای تهاتر کرده است، اما حفظ روند فعلی همچنان حرکت این قطارها را به دور از سودآوری نگه می دارد.

مدیرعامل رجا ادامه داد: تا زمانی که سازمان برنامه و بودجه اعلام کند منابع اعتباری لازم را برای حمایت از قطارهای حومه ای و جبران زیان های آنها ندارد، نمی توان انتظار داشت تحولی جدی در این بخش صورت گیرد.

مدیرعامل شرکت حمل و نقل ریلی رجا ابراز امیدواری کرد با تلاش های وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی همچنین وزیر راه و شهر سازی و پیگیری نمایندگان مجلس شورای اسلامی معضل مالی تامین کمک زیان حومه ای مرتفع شود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!