چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷
پرشین خودرو
قیمت خودروهای تایوانی در نمایشگاه کشف شد
۱۲:۵۳ | ۱۳۹۶/۰۹/۰۶
iran zamin2
با حضور لشکر لوکسژن در دومین نمایشگاه خودرو تهران؛

قیمت خودروهای تایوانی در نمایشگاه کشف شد

پرشین خودرو: قیمت خودروهای تایوانی لوکسژن در نمایشگاه خودرو تهران مشخص و اعلام شد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، عقیل مصطفایی مدیر فروش و بازاریابی شرکت آرمان موتور کویر نماینده رسمی لوکسژن در ایران، در گفت وگو با خبرنگار پرشین خودرو مستقر در دومین نمایشگاه خودرو تهران گفت: هدف گذاری برای بازار ایران فعلا بازاریابی و شناساندن لوکسژن به ایرانیان عزیز است.
وی ادامه داد: ۷ محصول لوکسژن در نمایشگاه برای بازدید عموم وجود دارد و در همین مدت کم استقبال مردم از محصولات ما عالی و بی نظیر بوده است.
مصطفایی در مورد نقطه تمایز خودروهای لوکسژن با سایر رقبای حاضر در ایران گفت: کیفیت بالا و هوشمندی این خودرو ها همراه با قیمت مناسب زیر ۲۰۰ میلیون تومان می تواند بزرگترین نقطه تمایز لوکسژن باشد.
وی در مورد این برند تایوانی متذکر شد: این برند هدف اولش فروش و پول درآوردن نیست بلکه می کوشد تا این برند تایوانی را با بهترین کیفیت به جهانیان معرفی کند.
مدیر بازریابی و فروش لوکسژن در ایران گفت: ما همانند خود تایوانی ها عجله ای برای فروش نداریم و تنها قرار است سطح آگاهی مردم را نسبت به خودروهای هوشمند تایوانی بالا ببریم.
وی افزود: بسیاری از آپشن های موجود در بازار تنها بر روی خودروهای بالای ۲۰۰ میلیون تومان وجود دارد اما در برند لوکسژن این آپشن ها در تمام خودروهای ما وجود دارد.
مصطفایی تاکید کرد: خودروهای لوکسژن با قیمتی در بازه ۹۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان عرضه خواهند شد اما تمام آپشن های روز دنیا را دارا هستند.
وی در سهم احتمالی این برند از بازار ایران گفت: تکنولوژی، زیبایی و هوشمند بودن خودروهای ما باعث خواهد شد تا سهم خوبی از بازار را به خود اختصاص دهیم اما اول بازاریابی و آگاه سازی و بعد فروش؛ این شعار ما در شرکت آرمان موتور کویر است.

برچسب ها:
لوکسژن
نظر بینندگان
!
!
!