شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
امین حیایی با پای شکسته جلوی دوربین «درخونگاه»
۲۳:۵۵ | ۱۳۹۶/۰۹/۰۶
iran zamin2

امین حیایی با پای شکسته جلوی دوربین «درخونگاه»

پرشین خودرو:مدیر برنامه امین حیایی اعلام کرد: امین حیایی با آسیب دیدگی در ناحیه پا همچنان جلوی دوربین است و عوامل تلاش می‌کنند تا فیلم را به جشنواره فیلم فجر برسانند.

به گزارش  پرشین خودرو، به نقل از  فارس، روزبه معینی مدیر برنامه های امین حیایی و مشاور پروژه سینمایی «درخونگاه » درباره خبری که منتشر شد مبنی بر شکستگی پای امین حیایی سر فیلمبرداری و احتمال نرسیدن فیلم به جشنواره فیلم فجر گفت: هم اکنون بازیگران و عوامل فیلم سینمایی درخونگاه به تهیه کنندگی منصور سهراب پور و کارگردانی سیاوش اسعدی در محله ای در قزوین مشغول فیلمبرداری هستند .

وی درباره جزئیات حادثه توضیح داد: سکانس پریدن امین حیایی در کارخانه ای در قزوین از سقف وانت به پشت ماشین بود که پالت چوبی کف وانت شکست و مچ پای ایشان پیچ خورد و دچار آسیب شد، خدا را شکرآسیب جدی نبوده و بعد از استراحتی کوتاه با تدابیر و سبک کارگردانی آقای اسعدی فیلمبرداری ادامه یافت.

وی ادامه داد: کار از کیفیت خوبی برخوردار است و گروه بسیار حرفه ای و با انگیزه در حال کار هستند . امین حیایی هم با تمام توان به کار ادامه خواهند داد تا فیلم سینمایی «درخونگاه» برای جشنواره فیلم فجر آماده شود.

بنابراین گزارش، در این فیلم امین حیایی ، ژاله صامتی ، مهراوه شریفی نیا ، نادر فلاح ، محمود جعفری ، منصور شهبازی ، افشین سنگ چاپ ، فاطمه مرتضایی ، پانته آ پناهی ها ، جمشید هاشم پور

برچسب ها:
امين حيايي
نظر بینندگان
!
!
!