چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷
پرشین خودرو
نمایشگاه خودرو خوب، اما حال نمایندگان خوش نیست!
۱۰:۳۵ | ۱۳۹۶/۰۹/۰۸
/اختصاصی/خودرو «دی.اس7» قیمت خورد

نمایشگاه خودرو خوب، اما حال نمایندگان خوش نیست!

پرشین خودرو: برای ورود به نمایشگاه خودرو تهران برنامه های بسیاری داشتیم اما به دلیل باز نشدن سامانه ثبت سفارش تمام برنامه ها و اهداف شرکت ها از حضور در نمایشگاه تهران تغییر کرد.

علی شکوهی مدیر بازاریابی و فروش آرین موتور نماینده رسمی دی اس در ایران، در گفت وگو با خبرنگار پرشین خودرو مستقر در دومین نمایشگاه خودرو تهران با بیان این مطلب گفت: در نمایشگاه امسال "دی اس7" را رونمایی کردیم که در همین دو روز اول بسیار مورد علاقه و توجه مردم قرار گرفت.
وی ادامه داد: قیمت این خودرو در حال حاضر 350 میلیون تومان اعلام شده اما با توجه به تغییراتی که در ثبت سفارش ممکن است رخ بدهد، این قیمت قطعی نیست!
شکوهی تصریح کرد: قیمت گذاری ما دقیق نیست تا تعرفه های جدید اعلام شود و ببینیم با چه شرایطی باید خودرو را وارد کشور کنیم.
مدیر بازاریابی آرین موتور افزود: امسال تصور فروش در نمایشگاه خودرو نداریم بر عکس سال گذشته، امسال بیشتر روی بازاریابی برای "دی اس" کار کردیم و هدفمان معرفی بیشتر این برند لوکس فرانسوی است.
وی تاکید کرد: در این دو روز اقبال به دی اس 7 زیاد بوده اما در10 روز آینده و در خانه "دی اس" مشتریان می توانند برای خرید اقدام کنند البته در نمایشگاه نیز می توانند از طریق قراردادهای مشارکتی ما اقدام به خرید و در زمان تحویل برای تکمیل وجه اقدام کنند.
شکوهی در مورد اینکه چنانچه سامانه ثبت سفارش بسته بماند چه اتفاقی خواهد افتاد، خاطرنشان کرد: امیدواریم سامانه ثبت سفارش هر چه سریعتر باز شود زیرا جدای از اینکه این اتفاق به ضرر نمایندگان و مردم تمام می شود خود دولت نیز از درآمدی که داشته است بی نصیب می شود.

برچسب ها:
آرین موتور
عکس های مرتبط
دی اس7
دی اس 7
نظر بینندگان
!
!
!