شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
با «رنو» بیایید تا خودرویتان رایگان بازدید شود+جزییات
۱۶:۳۰ | ۱۳۹۶/۰۹/۰۸
iran zamin2
/گزارش خبری/

با «رنو» بیایید تا خودرویتان رایگان بازدید شود+جزییات

پرشین خودرو: نگین خودرو در راستای ارتقای سرویس‌دهی به مالکین خودروهای رنو و به‌عنوان ایده‌ای جدید در خدمات پس از فروش صنعت خودرو در ایران، طرح بازدید رایگان محصولات نگین خودرو را در نمایشگاه خودرو تهران اجرایی کرد.

به گزارش پرشین خودرو، نگین خودرو نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران اکنون رتبه نخست واردات خودرو به ایران را در اختیار دارد و بر اساس برنامه‌های اعلام شده از سوی مدیرعامل این شرکت، اولویت نخست نگین خودرو در سال جاری خدمات پس از فروش است. در این راستا نگین خودرو طرح بازدید رایگان خودروهای نگین خودرو را در نمایشگاه خودرو تهران اجرایی کرد.
در این طرح که از طریق "نگین سرویس" به‌عنوان بازوی خدمات پس از فروش سیار نگین خودرو اجرایی می‌شود، تیم فنی نگین سرویس در نمایشگاه خودرو تهران به طور رایگان نسبت به بازدید و چکاپ خودروهای محصول نگین خودرو بازدیدکنندگان اقدام می‌کنند و به این ترتیب درزمانی که بازدیدکنندگان مشغول بازدید از نمایشگاه هستند، تیم نگین سرویس ضمن بررسی رایگان خودروها، وجود هرگونه مشکل در خودرو را به اطلاع مالک می‌رسانند.
این طرح به همین‌جا ختم نمی‌شود و تیم نگین سرویس در صورتی که خودرو نیاز به تعمیرات داشته باشد، رزرو وقت نمایندگی را نیز بنا بر درخواست زمان‌بندی مالک انجام می‌دهند و به این ترتیب مالک محصولات نگین خودرو حاضر در نمایشگاه خودرو تهران دغدغه‌ای از بابت رزرو وقت نمایندگی نیز نخواهند داشت.
بر اساس اعلام نگین خودرو، مالکین محصولات عرضه شده از سوی این شرکت در زمان حضور در نمایشگاه می‌توانند با مراجعه به غرفه نگین خودرو، نسبت به درخواست این سرویس ویژه اقدام کنند و با خودروهای تشریفات رنو به همراه تیم نگین سرویس به محل پارک خودرو بروند.
این طرح طی روزهای نمایشگاه خودرو تهران و تا جمعه 10 آذر ادامه خواهد داشت. در سایر ایام سال می‌توانید برای کسب اطلاع از خدمات ارائه شده از سوی نگین سرویس، درخواست امداد در محل و درخواست بازدیدها و سرویس‌های دوره‌ای محصولات رنو عرضه شده از سوی نگین خودرو می‌توانید با تلفن 02175043551 یا ایمیل VIPservice@neginkhodro.com تماس بگیرید.

برچسب ها:
رنو
نظر بینندگان
!
!
!