چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷
پرشین خودرو
انتشار تصاویر جاسوسی از شاسی بلند رولزرویس+ تصویر گرافیکی
۰۸:۳۵ | ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
iran zamin2
/اختصاصی/

انتشار تصاویر جاسوسی از شاسی بلند رولزرویس+ تصویر گرافیکی

پرشین خودرو: در تصاویر جاسوسی منتشر شده، خودروی شاسی بلند رولزرویس کاملا استتار شده است تا چهره واقعی آن هنگام رونمایی رسمی مشخص شود.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، پس از راه اندازی و تولید اولین خودروهای شاسی بلند توسط شرکت‌های بنتلی، جگوار، مازراتی و یا حتی اخیرا لامبورگینی که قرار است با نام "اوروس" رونمایی شود، شایعاتی هم به گوش رسید که شرکت خودروسازی رولزرویس در تلاش است تا یک خودروی شاسی بلند لوکس و راحت تولید کند.
جالب اینجاست که شرکت خودروسازی رولزرویس هیچگونه صحبتی در رابطه با تولید یک خودروی شاسی بلند انجام نمی‌دهد و هربار خبرنگاران با بن بست اطلاعاتی مواجه می‌شوند، تا اینکه بلاخره تصاویری جاسوسی از اولین خودروی شاسی بلند رولزرویس منتشر شد تا رسما تولید یک خودروی لوکس SUV از سوی رولزرویس تایید شود.
در تصاویر جاسوسی منتشر شده، خودروی شاسی بلند رولزرویس کاملا استتار شده است تا چهره واقعی آن هنگام رونمایی رسمی مشخص شود که باتوجه به شرایط موجود و ساخت نمونه‌های اولیه از این خودرو به صورت فیزیکی، انتظار می‌رود که اولین رونمایی رسمی از این محصول در نمایشگاه بین المللی ژنو 2018 صورت گیرد و چهره واقعی این خودرو به نمایش گذاشته شود.
اما قبل از رونمایی رسمی از این محصول، طراحان مستقل صنعت خودروسازی دست بکار شده و یک تصویر گرافیکی از چهره احتمالی شاسی بلند رولزرویس ارائه کرده‌اند که در پرشین خودرو می‌توانید شاهد آن باشید، هرچند این تصویر تنها نمای جلوی اتومبیل را نشان می‌دهد که چندان تفاوتی با محصولات فعلی رولزرویس بویژه خودروی لوکس "فانتوم" ندارد و شباهت آنان در یک تصویر به نمایش گذاشته شده است.
باتوجه به ادعای منابع خبری، محصول جدید رولزرویس احتمالا با نام "Cullinan" از سال 2019 ساخته خواهد شد که انتظار می‌رود از همان پیشرانه 6.75 لیتری دوازده سیلندر توربوشارژر در زیر کاپوت آن استفاده شود که چیزی حدود 600 اسب بخار قدرت داشته و نیروی آن به سمت چهار چرخ اتومبیل ارسال می‌شود.

برچسب ها:
رولزرویس
عکس های مرتبط
شاسی بلند رولزرویس
شاسی بلند رولزرویس
شاسی بلند رولزرویس
شاسی بلند رولزرویس
شاسی بلند رولزرویس
نظر بینندگان
!
!
!