چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷
پرشین خودرو
به احترام مردم به نمایشگاه خودرو تهران آمدیم
۱۲:۰۱ | ۱۳۹۶/۰۹/۱۰
iran zamin2
/اختصاصی/مدیر توسعه بازار گروه ناصح:

به احترام مردم به نمایشگاه خودرو تهران آمدیم

پرشین خودر: وقتی شما نمی توانید خودرو وارد کنید ورود به نمایشگاه برای بازاریابی و فروش خودرو هم معنی ندارد و فقط هزینه برای شرکت ایجاد می کند.

فرزاد صالحی مدیر توسعه بازار گروه ناصح در گفت وگو با خبرنگار پرشین خودرو، با بیان این مطلب گفت: دلیل حضور ایرتویا نماینده انحصاری تویوتا در ایران و نگین خودرو نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران، در دومین نمایشگاه خودرو تهران تنها احترام به خواست مشتریان وفادار خود است.
وی ادامه داد: در ماه های اخیز با بسته شدن سامانه ثبت سفارش که در این روزها وارد ماه ششم آن می شویم وضع نمایندگی های خودرویی بسیار بد شده است زیرا هیچ کسی از آینده خود خبر ندارد.
صالحی نبود امکان واردات و فروش را دلیل نیامدن برخی نمایندگان و شرکت ها به نمایشگاه خودرو تهران دانست و افزود: در شرایط مبهمی قرار داریم زیرا نمی دانیم که در آینده خودرو وارد می شود یا نه و اگر قرار به واردات است با چه تعرفه و با چه شرایطی این اتفاق خواهد افتاد.
وی افزود: اگر خواست مشتریان و مردم نبود هیچکدام از نمابندگی ها در این نمایشگاه حضور پیدا نمی کردند چون خودرویی برای بازاریابی و فروش وجود ندارد.
مدیر توسعه بازار گروه ناصح اظهار داشت: اتفاق های بدی در حال رخ دادن است زیرا شرکت ها خودرویی نمی توانند وارد کنند و این در حالی است که سرمایه گذاری زیادی در زیرساخت ها شده و حدود ۱۵ هزار نفر نیروی انسانی در حال کار در این شرکت ها هستند که با ادامه این شرایط ممکن است کار خود را از دست بدهند.

برچسب ها:
گروه ناصح
نظر بینندگان
!
!
!