شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ به غرفه ایران خودرو دیزل رفت+جزییات
۱۰:۱۶ | ۱۳۹۶/۰۹/۱۰
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ به غرفه ایران خودرو دیزل رفت+جزییات

پرشین خودرو: رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از غرفه شرکت ایران خودرو دیزل در دومین دوره نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران بازدید به عمل آورد.

به گزارش پرشین خودرو، سردار مهماندار در این بازدید که علیرضا ساجی مدیرعامل شرکت ایران خودرو دیزل وی را همراهی می‌کرد از تمام محصولات بازدید به عمل آورده و در هنگام بازدید از اتوبوس بین‌شهری ساخت شرکت ایران خودرو دیزل بر لزوم حمایت از تولید داخلی در عین اهمیت رعایت و حفظ استانداردهای ایمنی و کیفیت لازم در این محصولات تاکید کردند.
شرکت ایران خودرو دیزل با آغاز مجدد همکاری با شرکای تجاری خارجی ، علاوه بر اتوبوس جدید بین‌شهری، محصولات جدید حاصل از همکاری با شرکای تجاری خود را نیز در دومین دوره نمایشگاه خودرو تهران در معرض دید عموم قرار داده است.
از جمله این محصولات جدید می‌توان به محصولات شرکت مرسدس بنز شامل کامیون‌های کشنده آکتروس 1844 و آکتروس 3344S، کامیون باری آکتروس 2536L، کامیون کمپرسی آکتروس 3341K و کامیونت‌های مدلHD65 و HD78 شرکت هیوندای و همچنین کامیون کشنده شاکمن با گیربکس اتوماتیک اشاره کرد.
ون وانا در کنار پیکاپ تانلند و کامیون کشنده آیومان فوتون نیز که از محصولات در حال تولید این شرکت به حساب می‌آیند، از جمله محصولات به نمایش درآمده در غرفه شرکت ایران خودرو دیزل در دومین دوره نمایشگاه خودرو تهران هستند.
دومین دوره نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران بزرگ از روز دوشنبه ششم آذرماه آغاز و امروز جمعه دهم آذر ماه 1396 به کار خود پایان خواهد داد.

عکس های مرتبط
بازدید رییس پلیس راهور از ایران خودرودیزل
بازدید رییس پلیس راهور از ایران خودرودیزل
نظر بینندگان
!
!
!