شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸
پرشین خودرو
محصول جدید بدون تست های ایمنی  به بازار وارد نخواهد شد
۱۲:۲۵ | ۱۳۹۶/۰۹/۱۰
/گزارش خبری/مدیرعامل سایپا:

محصول جدید بدون تست های ایمنی به بازار وارد نخواهد شد

پرشین خودرو: «محسن جهرودی» مدیرعامل سایپا، گفت: هیچ محصولی از این گروه خودروسازی بدون انجام تست های کیفی و ایمنی، طراحی و به بازار عرضه نخواهد شد.

به گزارش  پرشین خودرو، جهرودی افزود: نمی توانیم محصولی را تحت فشار و بدون تست های مهم کیفی و ایمنی، طراحی به سبد محصولات خود اضافه کنیم.
وی ادامه داد: نباید اجازه دهیم محصولات جدیدمان در زمان زایش بمیرند و در این زمینه تلاش خود را برای انجام همه موارد کیفی در نظر خواهیم گرفت.
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با بیان اینکه قطعه سازان مهم ترین نقش را در کیفیت خودرو دارند، تصریح کرد: برای افزایش کیفیت نهایی خودرو باید ترتیبی اتخاذ شود که کنترل بیشتری بر ورود قطعات باکیفیت به سایت های تولیدی خودرو صورت پذیرد.
جهرودی یادآوری کرد: خدمات پس از فروش نیز یکی از مهمترین بخش هایی است که بر کیفیت خدمات و محصولات در اختیار مشتریان تاثیر پذیر خواهد بود و توجه به این بخش از جمله راهبردهای سایپا خواهد بود.
این مقام مسئول در خاتمه خاطرنشان کرد: تلاش ما ایجاد پرتفوی مناسبی برای ذینفعان و مشتریان سایپا است.
 پیشتر «رضا تقی زاده» معاون بازاریابی و فروش شرکت خودروسازی سایپا درباره شمارگان تولید (تیراژ) این گروه، گفته بود: از آغاز امسال تا تاریخ دهم مرداد ماه 224 هزار مشتری جدید برای خودروهای سواری ثبت نام کرده اند که 168 هزار مورد آنها مربوط به گروه سایپا و بقیه مربوط به سایر گروه های زیرمجموعه آن است.
وی افزود: برنامه تولید امسال سایپا دستیابی به فروش 240 هزار میلیارد ریالی است که تاکنون 92 درصد مطابق برنامه پیش رفته است.

برچسب ها:
مديرعامل سايپا
نظر بینندگان
ماشین خوب حق ما هست.
vote
۰
vote
۱۳۹۶/۰۹/۱۰
حرفای قشنگ میزنی.علی الحساب ببین پراید با کدوم تست ها تطابق داره دادا.
!
!
!