سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
کاهش قیمت قطعات کامیونت های فوسو، رقبا را سورپرایز کرد
۱۲:۴۰ | ۱۳۹۶/۰۹/۱۰
iran zamin2
/اختصاصی/رئیس سازمان فروش مایان:

کاهش قیمت قطعات کامیونت های فوسو، رقبا را سورپرایز کرد

پرشین خودرو: رئیس سازمان فروش مایان فولاد که نماینده رسمی کامیونت های میتسوبیشی فوسو در ایران است، گفت: برای اینکه در بازار از رقبای خود عقب نیافتیم، قیمت قطعات را کاهش دادیم و همین اتفاق ما را در بازار بی رقیب کرد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، مجید مدنی رئیس سازمان فروش شرکت مایان فولاد نماینده رسمی کامیون های میتسوبیشی در ایران ضمن بیان این مطلب گفت: برای انتخاب میتسوبیشی فوسو مطالعات زیادی انجام دادیم و بدون برنامه دست به واردات نزدیم.

 


وی ادامه داد: از ابتدا می دانستیم که این برند می تواند سهم خوبی از بازار را به خود اختصاص دهد و همین مهم هم رخ داد.
مدنی تصریح کرد: متاسفانه چند سالی بود که محصولات خوبی در حوزه خودروهای کار و تجاری به کشور وارد نشده بود و ما توانستیم با فوسو تمام نیازهای این بازار را تامین نماییم.
وی در مورد فروش محصولات فوسو در 8 ماهه ابتدایی سال جاری گفت: ما توانستیم در بازار ایران مشتریان خوبی برای خود پیدا کنیم. مشتریانی که هم از کیفیت خودرو راضی هستند و هم در حال حاضر از قیمت قطعات و لوازم یدکی گلایه ای ندارند.
مدیر فروش مایان فولاد تاکید کرد: در آخرین جلسه ای که با مدیران مجموعه داشتیم با اخذ تصمیماتی، قیمت قطعات و لوازم یدکی را کاهش دادیم که این مهم بسیار مورد استقبال مشتریان قرار گرفت.
وی افزود: مهمترین مزیت محصول ما مصرف سوخت پایین آن است که باعث می شود هر خودرو 500 هزار تومان هزینه سوخت کمتری پرداخت نماید.
مدنی تصریح کرد: شرکت هایی که دارای ناوگان پخش هستند بسیار از این کاهش هزینه سوخت در محصولات ما استقبال کرده اند زیرا منفعت خوبی برای آنها هم در کوتاع مدت و هم در بلند مدت دارد.

 

برای آشنایی بیشتر و کسب اطلاعات در خصوص کامیونت های میتسوبیشی فوسو در ایران ضمن مراجعه به نمایندگی های مجاز مایان فولاد می توانید به وبسایت این شرکت مراجعه نمایید.

برچسب ها:
مایان
نظر بینندگان
Hh
vote
۰
vote
۱۳۹۶/۰۹/۱۰
اگر واقعی باشه. افرین
!
!
!