پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
توقیف ۲۵ وسیله نقلیه متخلف در ایلام
۱۳:۰۷ | ۱۳۹۶/۰۹/۱۰
اجاره خودرو

توقیف ۲۵ وسیله نقلیه متخلف در ایلام

پرشین خودرو:فرمانده انتظامی شهرستان ایلام گفت: در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در سطح شهرستان، ۱۶ خودرو، ۹ موتورسیکلت توقیف و ۱۲ مزاحم خیابانی دستگیرشدند.

به گزارش پرشین خودرو، سرهنگ حمید فتاحی امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به منظور ارتقای امنیت و آرامش اجتماعی شهروندان طرح ۳ روزه عملیاتی پلیس با حضور تمامی واحدهای عملیاتی و کلانتری ها برگزار شد.

وی افزود: در این ماموریت مناطق آلوده و پاتوق های مزاحمان آرامش مردم پاکسازی و ۱۶ خودرو و ۹ موتورسیکلت متخلف توقیف، ۱۲ مزاحم خیابانی دستگیر و مقادیری موادمخدر کشف شد.

وی با اشاره به تداوم این طرح از ابتدای سال تاکنون، تاکید کرد: اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی به صورت مستمر تا پایان سال ادامه داشته و در فواصل زمانی مناسب بنابر لزوم جامعه اجرا خواهد شد.

سرهنگ فتاحی تامین امنیت وآرامش شهروندان را با اهمیت خواند و گفت: پلیس در انجام ماموریت بزرگ تامین و حفظ امنیت و آرامش مردم با اقتدار و با استفاده از تمام توان رزمی عملیاتی خود پای کار بوده و هرگز مماشاتی نخواهد داشت.

سرهنگ فتاحی در پایان با قدردانی از حسن اعتماد مرد به پلیس گفت: شهروندان محترم می توانند برای اجرای بهتر و وسیع تر این طرح هرگونه اخباری را از طریق سامانه ۱۱۰ و مراجعه حضوری به پلیس اعلام تا در اسرع وقت مورد رسیدگی و اقدام قرار گیرد.

نظر بینندگان
!
!
!