شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
رتبه بندی ضبط گواهینامه رانندگان در شهرهای کشور مشخص شد!
۱۰:۴۱ | ۱۳۹۶/۰۹/۱۱
iran zamin2
ضبط گواهینامه 4100 راننده متخلف در 7ماهه امسال؛

رتبه بندی ضبط گواهینامه رانندگان در شهرهای کشور مشخص شد!

پرشین خودرو: رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور ناجا گفت: در هفت ماهه ابتدای سال جاری 4100 جلد گواهینامه رانندگان متخلف ضبط شده که از این تعداد بیش از 10 جلد ابطال شده است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از فارس، سرهنگ احمد کرمی اسد، با اعلام این خبر در خصوص آمار هفت ماهه ضبط گواهینامه رانندگان متخلف دارای نمره منفی، اظهار داشت: در این مدت بالغ بر 4100 جلد گواهینامه ضبط شده که از این تعداد حدود 3900 جلد، محرومیت مرحله اول یعنی 30 نمره منفی و 3 ماه ضبط گواهینامه را داشته‌اند.

رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور ناجا، تصریح کرد: 220 جلد گواهینامه به علت محرومیت مرحله دوم و داشتن 25 نمره منفی و ضبط گواهینامه به مدت 6 ماه را به خود اختصاص دادند.

سرهنگ کرمی اسد اعلام کرد: بیش از 10 جلد گواهینامه در این مدت ابطال شده که دارندگان آن باید بعد از یک سال مراحل آموزشی را سپری کرده تا بتوانند پس از قبولی در آزمون، گواهینامه جدید را کسب کنند.

این مقام ارشد پلیس راهور به تفکیک تعداد گواهینامه ضبط شده در معابر درون‌شهری و برون‌شهری پرداخت و گفت: 2 هزار جلد گواهینامه در معابر درون‌شهری توسط پلیس راهنمایی و رانندگی و 2160 جلد در معابر برون‌شهری توسط پلیس راه ضبط شده است.

وی گفت: رتبه اول ضبط گواهینامه در معابر درون‌شهری به تهران با 279 جلد گواهینامه افراد متخلف اختصاص یافت و شهر اصفهان و شهر کرمان به ترتیب در رده‌های بعدی جای گرفتند.

رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور ناجا اعلام کرد: در معابر برون‌شهری نیز استان‌های خوزستان، اصفهان و چهارمحال و بختیاری به ترتیب در رده‌های اول تا سوم تعداد ضبط گواهینامه افراد متخلف جای گرفتند.

سرهنگ کرمی اسد در پاسخ به دیگر پرسش فارس در خصوص استان‌هایی که مبادرت به ابطال گواهینامه رانندگان متخلف کرده‌اند، گفت: البرز، بوشهر، تهران، خوزستان، کردستان و کرمان در این دسته جای دارند.

این مقام ارشد پلیس راهور بیشترین فراوانی نوع گواهینامه ضبط شده را مختص پایه یک با فراوانی 2500 جلد دانست و خاطرنشان کرد: پایه دو با 670 جلد و پایه سه با 330 جلد و موتورسیکلت با 263 جلد بیشترین آمار ضبط گواهینامه را به خود اختصاص داده‌اند.

برچسب ها:
پلیس راهور ناجا
نظر بینندگان
!
!
!