چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷
پرشین خودرو
افشاگری جدید علیه داماد ترامپ
۱۵:۱۲ | ۱۳۹۶/۰۹/۱۱
iran zamin2

افشاگری جدید علیه داماد ترامپ

پرشین خودرو: رسانه‌های آمریکایی می‌گویند جرد کوشنر، داماد دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا فردی است که به مایکل فلین، مشاور پیشین امنیت ملی گفته بود با دولت‌های خارجی تماس بگیرد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از فرارو، رسانه‌های آمریکایی می‌گویند جرد کوشنر، داماد دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا فردی است که به مایکل فلین، مشاور پیشین امنیت ملی گفته بود با دولت‌های خارجی تماس بگیرد.
 
 مایکل فلین، مشاور پیشین امنیت ملی دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا پذیرفته که به ماموران پلیس فدرال آمریکا دروغ گفته است.

به دنبال شهادت آقای فلین، اکنون سئوال‌هایی در باره نقش احتمالی داماد آقای ترامپ در این قضیه مطرح شده است.

آقای فلین در مدارکی که به دادگاه داده، "یک عضو بلندپایه" تیم انتقالی آقای ترامپ را متهم کرده که به او گفته بود با دولت‌های خارجی از جمله روسیه تماس برقرار کند.

رسانه‌های آمریکایی می‌گویند این عضو بلندپایه، آقای کوشنر، همسر ایوانکا ترامپ است.

مایکل فلین تنها سه هفته بعد از آغاز به کار در کاخ‌ سفید ناچار شد از سمت خود استعفا دهد.

آقای فلین در پی افشای این که پیش از آغاز ریاست‌جمهوری آقای ترامپ، در مورد آینده تحریم‌های آمریکا علیه روسیه با سفیر این کشور در واشنگتن گفتگوهای بی‌مجوز داشته و در این باره به مایک پنس، معاون آقای ترامپ واقعیت را نگفته است، برکنار شد.

کاخ سفید گفته است پذیرش دروغگویی و اتهام وارده از سوی آقای فلین فرد دیگری را درگیر نمی‌کند و به خود او مربوط است.

رابرت مولر، بازرس ویژه که مسئول تحقیق در باره ادعای دخالت روسیه در انتخابات آمریکا است، اتهام‌ها علیه آقای فلین را مطرح کرده است.

آقای فلین در بیانیه‌ای گفته است اشتباه بودن اقدامات خود را پذیرفته است. او گفته است به خاطر منافع خانواده و کشورش با پلیس فدرال آمریکا همکاری می‌کند.

نظر بینندگان
!
!
!