شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
۱۴:۳۰ | ۱۳۹۶/۰۹/۱۳
اجاره خودرو

کنسرت جهانبخش،گلزار و گلاب

پرشین خودرو: تازه‌ترین برنامه‌های شرکت "اکسیر نوین" تشریح شد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از هنرآنلاین، پوریا مطلبی مدیر روابط عمومی شرکت "اکسیر نوین" درباره آخرین کنسرت‌های پیش این شرکت به هنرآنلاین، گفت: با شروع فصل جدیدی از فعالیت‌های هنری، به‌موازات کنسرت‌های خوانندگان این شرکت آغاز شد.

 
اجرای جهانبخش، گلزار و گلاب در نمایشگاه بین‌المللی


وی افزود: در هفته‌های اخیر تور کنسرت‌های شهرستانی بابک جهانبخش در شهرهای شمالی نظیر لنگرود، ایلام، بندرعباس و... اجرا شد و در ادامه روزهای 2 و 27 آذرماه نیز در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران روی صحنه خواهد رفت.

او ادامه داد: این خواننده پیش از کنسرت اواخر آذرماه یک تک آهنگ جدید با ریتم و فضای  آرام منتشر خواهد کرد. او قطعه بعدی خود را به‌صورت سینگل بعد از کنسرت و در دی‌ماه منتشر خواهد کرد که قطعه دوم برخلاف قبلی از فضایی ریتمیک و شاد بهره‌مند خواهد بود. به‌احتمال‌قوی کنسرت جهانبخش در اسفندماه در سالن همایش‌های برج میلاد تمدید خواهد شد.

مطلبی اضافه کرد: در ادامه برنامه‌ها محمدرضا گلزار با پشت سر گذاشتن تور کنسرت‌هایش خود در شهرستان در روز 17 آذرماه در سالن سینما بهمن بوشهر طی یک‌شب و دو سئانس روی صحنه می رود و سپس روز 29 آذرماه در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران در یک‌ شب و دو سئانس اجرا خواهد داشت. تمدید کنسرت تهران این هنرمند نیز در اواخر سال در برج میلاد خواهد بود.

او گفت: امیرعباس گلاب دیگر خواننده این شرکت که تک آهنگ خود با نام "صدای بارون" را چند هفته گذشته منتشر کرد، روز 28 آذرماه در یک‌شب و دو سئانس در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران به دیدار هوادارانش خواهد رفت و به‌احتمال‌زیاد تاریخ برگزاری مجدد این اجرا در بهمن‌ماه واقع در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار خواهد شد.

او در پایان گفت: آخرین برنامه شرکت نیز رامین مسگرلو خواهد بود که به‌زودی در تالار وحدت برگزارشده و تاریخ آن نیز بعد دریافت مجوز اطلاع‌رسانی خواهد شد.

نظر بینندگان
!
!
!