شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
ایستگاه های مترو مناسب سازی می شوند
۱۱:۳۵ | ۱۳۹۶/۰۹/۱۴
اجاره خودرو

ایستگاه های مترو مناسب سازی می شوند

پرشین خودرو:عضو هیات رییسه شورای شهر تهران گفت: تمامی ایستگاه های مترو برای تمامی اقشار به خصوص اقشار آسیب پذیر مناسب سازی شود.

به گزارش  پرشین خودرو،به نقل از مهر، زهرا نژادبهرام که نطق پیش از دستور خود در بیست و هفتمین جلسه شورا را با گرامیداشت روز دانشجو آغاز کرده بود، این خبر را اعلام کرد که کمیته شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران اقدام به تشکیل کارگروه های مشاوره ای از دانشجویان کرده که با خلاقیت، ایده های نو و انگیزه جوانی همواره در صف اول مشارکت و ایفای مسئولیت های خطیر بوده اند.

وی تاکید کرد لازم می دانم از این تریبون استفاده کنم و از سایر کمیسیون ها وکمیته های شورا که همگی دغدغه رشد وتوسعه شهر تهران را دارند، دعوت به عمل آورم که در جهت بسط و گسترش این رویه تلاش کنند.

وی همچنین  گفت که از این تریبون استفاده  می کنم و از سایر کمیسیون ها و کمیته های شورا که همگی دغدغه رشد و توسعه شهر تهران را دارند، دعوت به عمل آورم که در جهت بسط و گسترش این رویه تلاش نمایند. نکته دیگری که نیازمند بازخوانی و همفکری اعضای محترم شورای شهر تهران دارد، چالش هایست که کلانشهر تهران سال های سال است که با آن روبه روست. هرچند که چالش هایی از جمله ترافیک کلافه کننده، آلودگی خفه کننده، رانت و فساد نهادینه شده، انبساط ساختاری مدیریت شهری همواره مورد تاکید قرار داشته اند و البته کماکان به عنوان بخشی از معضلات پایتخت به شمار میروند اما مداقه بر علت العلل و ریشه چنین مسائلی مارانهایتا به بی نظمی، اغتشاش مدیریتی و تعداد قوانین در حوزه شهرسازی و معماری میرساند. 

نظر بینندگان
!
!
!