شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
رژه ناوگان خودرویی ویژه عملیات زمستانه
۱۴:۲۳ | ۱۳۹۶/۰۹/۱۴
اجاره خودرو

رژه ناوگان خودرویی ویژه عملیات زمستانه

پرشین خودرو:رژه ناوگان خودرویی ستاد مدیریت بحران شهرداری رشت ویژه عملیات زمستانه، امروز (سه شنبه) از میدان گیل تا میدان مصلی این کلانشهر برگزار شد.

به گزارش پرشین خودرو،به نقل از ایرنا،  مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی و دبیر ستاد مدیریت بحران شهرداری رشت در این باره  بیان داشت: رژه خودرویی ناوگان ستاد مدیریت بحران شهردای رشت با مشارکت دستگاه های همسو برگزار شد.
بابک رمضانی اظهار داشت: در این رژه، بیش از 50 دستگاه ماشین آلات سنگین، نیمه سنگین راه سازی، امدادی، برف روب و خدمات رسان مسیر میدان گیل تا مصلی کلانشهر رشت را پیمودند.
وی به نماش گذاشتن توان عملیاتی لجستیکی شهرداری رشت در مواجهه با بحران را از اهداف برگزاری رژه خودرویی ستاد مدیریت بحران شهرداری این کلانشهر عنوان کرد.
معاون خدمات شهری شهرداری رشت نیز برگزاری این رژه خودرویی را به منظور به نمایش گذاشتن توانمندی های شهرداری در مقابله با برف مهم دانست و گفت: شهرداری این کلانشهر هر ساله در حوزه مدیریت بحران برنامه ریزی های لازم را انجام می دهد.
علی مقصودی هدف از برگزاری رژه ناوگان خودرویی شهرداری رشت را ایجاد امنیت و آرامش روانی در شهروندان عنوان و تصریح کرد: با برگزاری رژه ناوگان خودرویی به شهروندان اطمینان می دهیم که شهرداری در صورت وقوع بحران احتمالی از آمادگی کامل برخوردار است.
کلانشهر رشت حدود 700 هزار نفر جمعیت ثابت دارد که به طور متوسط ، این تعداد در طول روز به بیش از یک میلیون و 200 هزار نفر می رسد.

برچسب ها:
رژه خودرويي
نظر بینندگان
!
!
!