چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷
پرشین خودرو
نمایشگاه خودرو ساری با مجوز رسمی برگزار می شود
۱۶:۱۸ | ۱۳۹۶/۰۹/۱۴
iran zamin2
معاون سازمان صنعت استان مازندران:

نمایشگاه خودرو ساری با مجوز رسمی برگزار می شود

پرشین خودرو: معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران از صدور مجوز نمایشگاه خودرو شهر ساری در کارگروه صادرات استان مازندران خبر داد و گفت: مجوز نمایشگاه خودرو شهر ساری برای قرار گرفتن در پرتال سازمان توسعه تجارت ارسال شده است و ظرف چند روز آینده در این پرتال در دسترس خواهد بود.

به گزارش پرشین خودرو، ابراهیم یعقوبی معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران، ثبت نشدن این مجوز در پرتال سازمان توسعه را اصلی ترین دلیل ایجاد شائبه در خصوص برگزاری این نمایشگاه، بدون دریافت مجوز های لازم اعلام کرد و افزود: به عنوان معاون امور بازرگانی وزارت صمت، باید اعلام کنم که نمایشگاه خودرو ساری با مجوز رسمی برگزار می شود و هیچ مشکلی در برگزاری این رویداد مهم استانی وجود ندارد.
یعقوبی، ساری را شهری بزرگ و پر جمعیت دانست و ادامه داد: با توجه به توانمندی های استان ساری کمبود نمایشگاه خودرو در این شهر احساس می شد که با تلاش برگزار کننده این رویداد این نیاز برطرف شد.
یعقوبی در پایان با اشاره به جایگاه مناسب صنعت خودرو سازی و قطعه سازی ایران، نمایشگاه خودرو ساری را نقطه عطفی در صنعت نمایشگاهی استان مازندران دانست و گفت: امیدواریم تا نمایشگاه خودرو ساری خوب و در شان مردم استان برگزار شود و باعث رونق اقتصادی در این بخش شود.

 

برچسب ها:
نمایشگاه خودرو
نظر بینندگان
!
!
!