چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷
پرشین خودرو
تصادف در بزرگراه ساوه - همدان
۱۲:۰۴ | ۱۳۹۶/۰۹/۱۶
iran zamin2

تصادف در بزرگراه ساوه - همدان

پرشین خودرو: رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه تریلی و یک خودروی نیسان در بزرگراه ساوه -همدان، یک نفر در دم جان باخت و دو تن نیز مجروح شدند.

به گزارش پرشین خودرو،نعمت الله عزیزی اظهار داشت: حدود ساعت هفت صبح امروز(پنجشنبه)، یک خودروی نیسان و یک دستگاه تریلی در بزرگراه ساوه - همدان با یکدیگر برخورد کردند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه افزود: پس از اطلاع رسانی حادثه به مرکز فوریت های پزشکی ساوه، بلافاصله نیروهای امدادی اورژانس پایگاه شهر صنعتی کاوه و همچنین نیروهای هلال احمر رنگرز در صحنه تصادف حاضر شدند.

عزیزی خاطرنشان ساخت: این حادثه دلخراش متاسفانه یک کشته برجای گذاشت که سرنشین خودروی نیسان بود و دو نفر دیگر نیز مصدوم شدند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه تصریح کرد: عملیات رهاسازی مجروحان این حادثه از سوی نیروهای هلال احمر رنگرز انجام شد و پس از انجام اقدامات درمانی پیش بیمارستانی توسط نیروهای اورژانس، هر دو نفر به بیمارستان مدرس ساوه منتقل شدند.

وی اضافه کرد: روز گذشته نیز در جاده قدیم ساوه - سلفچگان دو دستگاه خودروی پراید با یکدیگر برخورد کردند که این حادثه جاده ای خوشبختانه تلفات جانی در برنداشت، اما پنج مجروح برجای گذاشت.

برچسب ها:
تصادف
نظر بینندگان
!
!
!