جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
پرشین خودرو
پیش فروش مجدد ساندرو «استپ وی» آغاز شد
۱۳:۱۳ | ۱۳۹۶/۰۹/۱۶
ایرانسل 2
/گزارش خبری/معاون بازاریابی و فروش سایپا:

پیش فروش مجدد ساندرو «استپ وی» آغاز شد

پرشین خودرو: معاون بازاریابی و فروش گروه سایپا گفت: بنا به درخواست مکرر هموطنان عزیز پیش فروش مجدد ساندرو استپ وی یکشنبه 19 آذرماه انجام خواهد شد.

به گزارش پرشین خودرو، دکتر رضا تقی زاده ضمن قدردانی از استقبال و حمایت مشتریان از خودرو ساندرو استپ وی اعلام کرد: با توجه به گستردگی استقبال هموطنان ارجمند و درخواست های مکرر، طبق دستور مهندس جهرودی، مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا و به جهت رضایت بیشتر مشتریان، برنامه افزایش تولید برای این خودرو در نظر گرفته شده و در روز یکشنبه 19آذرماه راس ساعت 10 صبح پیش فروش این محصول از طریق سایت اینترنتی سایپا آغاز خواهد شد.

وی افزود: شرایط فروش و نحوه پرداخت اولیه این خودرو تغییر نکرده و پیش پراخت مدل اتومات 27میلیون تومان و برای مدل دستی 22میلیون تومان، با موعد تحویل خرداد و‌تیر ۹۷ خواهد بود.
معاون بازاریابی و فروش گروه خودرو سازی سایپا با بیان این مطلب که محدودیت کد ملی با هدف توزیع عادلانه همانند دوره های قبل اجرا خواهد شد تصریح کرد: در این طرح سود مشارکت و سود انصراف به صورت سالانه 15 و 12 درصد در نظر گرفته شده و امکان ثبت نام تنها برای مشتریانی فراهم خواهد بود که تاکنون موفق به ثبت نام این خودرو نشده اند.
وی خاطر نشان کرد: هموطنان گرامی می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی گروه خودرو سازی سایپا به آدرس www.saipacorp.com و یا نمایندگی های مجاز گروه سایپا در سراسر کشور اقدام به ثبت نام کنند

برچسب ها:
سایپا
نظر بینندگان
علی
vote
۰
vote
۱۳۹۶/۰۹/۱۶
واجب که همه سجده شکر بجا بیارن
مجید
vote
۰
vote
۱۳۹۶/۰۹/۱۶
سلام واقعا فکر می کنید مردم عادی می تونن ثبت نام کنن ؟!؟!؟!؟!
!
!
!