سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
«پژو» از یک قایق با طراحی عجیب رونمایی کرد
۰۰:۳۰ | ۱۳۹۶/۰۹/۱۷
اجاره خودرو
/اختصاصی/

«پژو» از یک قایق با طراحی عجیب رونمایی کرد

پرشین خودرو: شاید شهرت اصلی پژو به خاطر فعالیت در صنعت بزرگ خودروسازی باشد، اما این شرکت به غیر از تولید ماشین‌های مختلف، به تولید اسکوتر و دوچرخه نیز مشغول است و در این زمینه حرف‌های زیادی برای گفتن دارد، اما در مورد ساخت قایق چه فکری می‌کنید؟

به گزارش پرشین خودرو، مسلما کمپانی خودروسازی پژو یکی از بزرگ‌ترین خودروسازان جهان به شمار می‌آید که اتحاد اخیر آن با کمپانی خودروسازی سیتروئن و همچنین در اختیار گرفتن شرکت‌های مختلف DS، اوپل، واکسهال و...، باعث شده است تا به عنوان دومین کمپانی بزرگ اروپایی شناخته شود. اما هیچگاه یک قایق طراحی نکرده است، تا اینکه طراحان خود را به شرکت Beneteau فرستاده تا یک قایق اختصاصی با الگوبرداری از طراحی فرمت i-Cockpit برایش طراحی کنند.
کمپانی خودروسازی پژو برای رسیدن به هدف خود، همانطور که گفتیم وارد یک همکاری مشترک با شرکت Beneteau شده است که به عنوان یکی از تولید کنندگان باسابقه قایق در کشور فرانسه شناخته شده و کار خود را از سال 1884 میلادی در این کشور آغاز کرده است.
برخلاف دیگر شرکت‌های بزرگ خودروسازی که پروژه‌های دریایی آنان را در پرشین خودرو مورد بررسی قرار داده‌ایم، کمپانی خودروسازی پژو یک پروژه متفاوت را دنبال کرده و یک قایق پیشرفته با ظاهری عجیب رونمایی کرده است که داخل کابین آن شاهد یک غربیلک فرمان استاندارد، خروجی‌های سیستم تهویه مطبوع در قسمت جلوی داشبورد، کلیدهای عملکردی بر روی غربیلک فرمان، صفحه نمایشگرهای بزرگ و متعدد در جاهای مختلف کابین و... هستم که پروژه دریایی پژو را متفاوت‌تر از سایر رقبای خود کرده است.
البته نباید منتظر تولید و عرضه این قایق به مشتریان بود، اما همین طرح مفهومی علاقه پژو به فعالیت‌های دریایی را نشان می‌دهد، بویژه خلاقیت طراحان این شرکت با الگوبرداری از فرمت i-Cockpit که نتیجه آن یک قایق جالب و زیبا شده است.

برچسب ها:
پژو
عکس های مرتبط
قایق پژو
قایق پژو
قایق پژو
قایق پژو
قایق پژو
قایق پژو
قایق پژو
قایق پژو
قایق پژو
قایق پژو
قایق پژو
قایق پژو
قایق پژو
نظر بینندگان
!
!
!