جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۷:۰۴ | ۱۳۹۶/۰۹/۱۷
شورای رقابت در چه شرایطی به بازار خودروهای وارداتی ورود می کند؟
۱۷:۰۴ | ۱۳۹۶/۰۹/۱۷
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

شورای رقابت در چه شرایطی به بازار خودروهای وارداتی ورود می کند؟

پرشین خودرو: رییس شورای رقابت با اعلام اینکه به محض اثبات شرایط انحصاری به بازار خودروهای وارداتی ورود پیدا خواهیم کرد، گفت: فعلا متولی ساماندهی بازار وزارت صنعت است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از تسنیم، رضا شیوا، در خصوص بازار خرید و فروش خودروهای وارداتی که در چند ماه اخیر با افزایش قیمت قابل توجهی همراه بوده است، اظهار داشت: متاسفانه عدم نظارت بر بازار خودروهای وارداتی باعث شده تا برخی از این شرایط سوء استفاده کرده و قیمت ها را افزایش دهند به نحوی که خرید و فروش در این شرایط بی ضابطه شده است.

وی با اشاره به اینکه متولی اصلی ساماندهی بازار وزارت صنعت است، افزود: شورای رقابت در شرایط انحصاری به بازار خودروهای وارداتی ورود پیدا خواهد کرد.

رئیس شورای رقابت با اعلام اینکه هنوز بررسی های شورا برای ورود به بازار خودروهای وارداتی نهایی نشده است، تصریح کرد: به محض نهایی شدن حتما برای ساماندهی این بازار، شورا اقدامات لازم را انجام خواهد داد.
شیوا با اعلام اینکه شکایات از عملکرد واردکنندگان بسیار است، گفت: در حال حاضر با دستورالعمل وزارت صنعت فقط واردکنندگان دارای نمایندگی رسمی امکان واردات خودرو را خواهند داشت اما اگر بررسی ها نشان دهد بازار کشور در اختیار چند شرکت محدود قرار دارد، وضعیت متفاوت شده و شرایط انحصاری ایجاد می شود.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
شورای رقابت
نظر بینندگان
!
!
!