جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۴۷ | ۱۳۹۶/۰۹/۱۸
«دپو»ی خودرو از سوی واردکنندگان قویا تکذیب می شود
۱۵:۴۷ | ۱۳۹۶/۰۹/۱۸
اجاره خودرو
دبیر انجمن واردکنندگان خودرو:

«دپو»ی خودرو از سوی واردکنندگان قویا تکذیب می شود

پرشین خودرو: موضوع دپو یا نگهداری خودرو مسئله ای غیر قانونی است و این موضوع را شدیدا تکذیب می کنیم زیرا این مقدار خودرویی که در ماه های گذشته سال جاری وارد شده است، تعهداتی بوده که نسبت به مردم داشتیم.

به گزارش پرشین خودرو، مهدی دادفر دبیر انجمن واردکنندگان خودرو، با اعلام این خبر و با اشاره به اینکه برخی مقامات دولتی فکر می کنند وارد کنندگان در حال فشار به دولت هستند، اظهار داشت: خودروها قابلیت ردیابی دارند و زمانی که از گمرک خارج می شوند توسط پلیس راهبر ناجا ردیابی می شود و این ماموران هفته ای یک بار برای شماره گذاری خودروها به شرکت های واردات خودرو مراجعه می کنند اما به دلیل قطع واردات در این مدت برای شماره گذاری مراجعه ای انجام نشده است!

 


وی تصریح کرد: دولت، رقیب واردکنندگان خودرو در ایران است و مشخص نیست که دولت تا چه زمانی قرار است در صنایع خودروسازی دخالت داشته باشد!
دادفر، با بیان اینکه بسته شدن سایت ثبت سفارش در ابتدای تابستان صورت گرفت، تصریح کرد: در دی ماه سال گذشته نیز حذف "گری مارکت" یا بازار موازی را از موضوع واردات داشتیم که این موارد نتیجه ای جز افزایش قیمت خودروهای وارداتی نداشته است!
به گفته دبیر انجمن واردکنندگان خودرو، طی چهار ماه گذشته، وارد کنندگان خودرو در حال تعطیل کردن فعالیت خود هستند و بسیاری از همکاران نیز کار واردات را کنار گذاشته اند!
وی در پایان خاطرنشان کرد: متاسفانه علاوه بر دخالت دولت و رقابت دولت با واردکنندگان خودرو، این موضوع هم مشخص نیست که "دولت" تا چه زمانی قرار است برای افزایش سود دو خودروسازی اصلی کشور که برای دولت هستند، محیط غیر رقابتی ایجاد کند!

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!