شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸
پرشین خودرو
سال آینده سوزوکی ویتارا۲۰۱۸ در خراسان تولید و عرضه می شود
۱۲:۱۵ | ۱۳۹۶/۰۹/۲۱
ایرانسل 2
تولید ۲۵درصد خودروهای شاسی بلند ایران در خراسان؛

سال آینده سوزوکی ویتارا۲۰۱۸ در خراسان تولید و عرضه می شود

پرشین خودرو: مدیرعامل ایران خودرو خراسان در مراسم آغاز تولید انبوه هایما اس۵ در این شرکت اظهار امیدواری کرد که برای سال آینده شاهد تولید سوزوکی گرندویتارا جدید در این شرکت باشیم.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، بیژن زاهدی فر، با اعلام این خبر چشم انداز نیاز خودروهای شاسی بلند در کشور تا سال ۱۴۰۰ را حداقل ۲۶۰هزار دستگاه در سال دانست و افزود: در اهداف استراتژیک گروه صنعتی ایران‌خودرو برنامه ریزی شده است حداقل ۲۵درصد از نیاز بازار در ایران خودرو خراسان تولید شود.


به گفته وی، در استراتژی ۵ساله شرکت ایران خودرو خراسان که سه سال از آن سپری شده، معرفی و تولید سالانه یک محصول جدید در دستور کار بوده که تاکنون محصولات هایما اس۷ دو هزار سی.سی، هایما اس۷ یک هزار و ۸۰۰ سی.سی توربو، سوزوکی گرند ویتارا نیو فیس و هم‌اکنون هایما اس۵ به سبد محصولات این شرکت اضافه شده است.

 


مدیرعامل ایران خودرو خراسان تصریح کرد: نصب و راه اندازی خطوط بدنه هایما اس۷ و اس۵ در مدت زمان ۱۰ روزه و تولید بدون نقص اولین خودروها و قابل فروش بودن آن به مشتری از نتایج توانمندی و تخصص مهندسان ایران‌خودرو‌خراسان است.


براساس این گزارش سایت ایران خودرو خراسان با حدود ۷.۶ میلیون متر مربع مساحت در ۶۰ کیلومتری شهر مشهد(شهرک صنعتی بینالود) قرار دارد.


این شرکت از تجهیزات کامل ساخت بدنه در ۴ خط مجزا، دو سالن کامل و پیشرفته با تجهیزات رنگ رباتیک و دو سالن تزیینات با تجهیزات به روز و کامل با ظرفیت در حال تکمیل ۲۰۰ هزار دستگاه در سال برای این هدف در نظر گرفته شده است و ۵ هزار نفر بصورت مستقیم در این شرکت فعالیت می کنند.

برچسب ها:
ایران خودرو
نظر بینندگان
!
!
!