یكشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۱۵ | ۱۳۹۶/۰۹/۲۴
حمایت از توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی
۱۴:۱۵ | ۱۳۹۶/۰۹/۲۴
اجاره خودرو
مدیرعامل بانک شهر خبر داد:

حمایت از توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی

پرشین خودرو: مدیرعامل بانک شهر با تاکید بر حمایت بی وقفه این بانک از توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی در کلان شهرها ، گفت:طی چند سال گذشته حمایت از پروژه های شهری به ویژه توسعه حمل و نقل عمومی را در چارچوب قوانین و مقررات بانک مرکزی در دستور کار خود قرارداده ایم.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، حسین محمد پورزرندی در دیدار با غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان و جمعی از مدیران شهری اهواز با بیان این که این اقدام بانک شهر موجب رضایتمندی شهروندان شده است، افزود: خدمت رسانی ویژه به مردم شهید پرور و غیور غرب کشور را وظیفه خانواده بانک شهر می دانیم.

وی با بیان اینکه مردم خوزستان نماد ایستادگی ، مقاومت، شجاعت و از خودگذشتگی در کشور هستند،تصریح کرد: نهاد ها و سازمان های دولتی و غیردولتی استان خوزستان می توانند با افزایش همکاری ها و تعاملات از ظرفیت ها ، خدمات و امکانات بانک شهر در جهت خدمت رسانی هرچه بیشتر به شهروندان غرب کشور استفاده کنند.

پورزرندی با تاکید بر اینکه ارتقای سطح کیفی زندگی شهروندان و کمک به مدیریت شهری در کلانشهرها را همواره در صدر برنامه های خود داریم،خاطرنشان کرد: با توجه به این‌که همواره ترافیک و آلودگی هوا از معضلات عمده کلانشهرها و از دغدغه‌های مهم مدیریت شهری است، افزایش سطح همکارهی ها می تواند زمینه مساعدی را برای این معضلات و خدمت رسانی بیشتر به شهروندان فراهم کند.

مدیرعامل بانک شهر در پایان گفت:با توسعه بانکداری الکترونیک تلاش کرده ایم رضایت شهروندان به ویژه نسل جوان را به دست آورد و در این زمینه پرچم دار سایر بانک‌ها باشیم.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
بانک شهر
نظر بینندگان
!
!
!