دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۱۳ | ۱۳۹۶/۰۹/۲۵
تولید خودروهای پژو در الجزایر با قطعات ایرانی
۱۲:۱۳ | ۱۳۹۶/۰۹/۲۵
گرندکس
مدیرعامل ایران خودرو خبر داد:

تولید خودروهای پژو در الجزایر با قطعات ایرانی

پرشین خودرو: مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در آغاز تولید 2 محصول دنا پلاس توربو و 207صندوق دار اتوماتیک که با حضور رییس مجلس شورای اسلامی و وزیر صنعت، معدن و تجارت در ایران خودرو برگزار شد، از تاسیس سایت پژو در الجزایر خبر داد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، هاشم یکه زارع با اشاره به اینکه اگر صنعت خودرو سازی نداشتیم باید سالانه ۱۵ میلیارد دلار هزینه واردات خودرو به کشور می کردیم، گفت: در حال حاضر برای تولید در داخل نیاز به سرمایه ۱۵۰۰ میلیارد دلاری داریم که برای تامین آن نیازمند حمایت همه جانبه هستیم.
وی ادامه داد: ما متعهد هستیم خودروهای تولیدی از کیفیت و استاندارد بالایی برخوردار باشد، اما از نقش صنعت قطعه سازی در کیفیت خودروها نباید غافل شویم.
وی افزود: صنعت قطعه سازی ما یک صنعت پیر و در حال ورشکستگی است که باید به آن کمک شود.
یکه زارع گفت: برای خودروهای فرسوده نیز باید فکری کرد و دولت و مجلس در کنار هم باید ورود کنند.
مدیرعامل ایران خودرو تصریح کرد: در سیاست گذاری باید فکری برای صادرات کرد در حالی که ما از سال ۸۰ برای دریافت مشوق های صادراتی مشکل داریم.
یکه زارع گفت: در قراردادهای جدید به دنبال اجرای خوب بندهای مختلف هستیم و بازار بزرگ خود را به راحتی و بدون ورود تکنولوژی به خارجی ها نمی دهیم.
یکه زارع اظهار کرد: سایت پژو در الجزایر ساخته می شود و قرار شده است از قطعات ایرانی برای تولیدات این سایت استفاده شود، حتی قطعه سازان ایرانی می توانند در الجزایر برای تولید سرمایه گذاری کنند.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
برچسب ها:
ایران خودرو
نظر بینندگان
!
!
!