پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۵۵ | ۱۳۹۶/۰۹/۲۵
سایپادیزل در نمایشگاه حمل و نقل
۱۴:۵۵ | ۱۳۹۶/۰۹/۲۵
اجاره خودرو
مدیر بازاریابی سایپادیزل خبر داد:

سایپادیزل در نمایشگاه حمل و نقل

پرشین خودرو: مدیر بازاریابی سایپادیزل گفت: این شرکت با نمایش محصولات جدید و متنوع خود، در دومین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و راهسازی تهران حضوری پررنگ و فعال خواهد داشت.

به گزارش پرشین خودرو، بهمن احمدنیا ضمن اعلام خبر فوق افزود: سایپادیزل در دومین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و راهسازی تهران، علاوه بر نمایش کامیون فوق سنگین ولوو FH750 که اخیراً به عنوان قوی ترین کامیون ایران رونمایی شد، با نمایش و معرفی 8 خودروی سنگین دیگر، آخرین دستاوردهای نوین صنعتگران خود را در معرض دید عموم قرار خواهد داد.
وی افزود: با توجه به تخصصی بودن این نمایشگاه و حضور فعالان حوزة حمل و نقل و راهسازی کشور، شرکت سایپادیزل با سبدی متنوع از محصولات و مطابق با نیاز حوزه های مهم زیرساخت کشور، خودروهای خود را در رده های قیمتی و کاربری های مختلف به نمایش خواهد گذارد تا بتواند درخواست های موجود در این بخش از بازار را پوشش دهد.
احمدنیا اضافه کرد: این محصولات در بخش کشنده: شامل کامیون های ولوو FH750، ولووFH500‌، ولوو FH460، ولوو FM460 و کاوه KT420 می باشند. همچنین در بخش کمپرسی کامیون ولوو FMX، در حوزة باری کامیون های ولوو FM460 و رنو D Wide و کامیونت فوتون نیز به عنوان محصول ردة سبک سایپادیزل، در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهد گرفت.
مدیر بازاریابی سایپادیزل تاکید کرد: با توجه به گردهمایی بخش های متنوعی از صنایع و حوزه های مرتبط با حمل و نقل، راهسازی، راهداری و صنایع وابسته در این نمایشگاه، بستر مناسبی برای ایجاد تعامل سازنده و برقراری ارتباط همکاری میان خودروسازان تجاری ، نهادها، سازمان ها و قطعه سازان مهیا شده است که سایپادیزل با این هدف در رویداد یاد شده حضور خواهد داشت.
گفتنی است، دومین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و راهسازی تهران، همزمان با هفته حمل و نقل و از 26 الی 28 آذرماه در مصلای امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد که شرکت سایپادیزل در فضای باز نمایشگاهی، میزبان بازدیدکنندگان محترم خواهد بود.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
سایپا
نظر بینندگان
!
!
!