شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۹:۲۵ | ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
منتظر آئودی الکتریکی تا سال 2022 باشید+تصویر
۱۹:۲۵ | ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
اجاره خودرو

منتظر آئودی الکتریکی تا سال 2022 باشید+تصویر

پرشین خودرو:اسپورت‌های الکتریکی امروزه یکی از مسئله‌هایی است کمپانی‌ آئودی ملاحظات زیادی را برای ارائه آنها اعمال می‌کند. اینک مقامات آئودی پیشنهادات زیادی را برای این مدل از خودروهای خود ارائه کرده‌اند که حکایت از ظهور آنها در سال های آتی دارد.

به گزارش پرشین خودرو، آئودی ادعا کرده در صورت اتمام شارژ باتری‌ها، سامانه‌های شارژ فناورانه می توانند خودرو را برای طی مسافت 400 کیلومتری برای مدت 15 دقیقه شارژ کنند. آئودی روی یک خودروی 4 صندلی اسپورت، که پیش از این ئی- ترون اسپورت نامیده می‌شد در حال کار است.  مدلی که احتمالا به یک سدان چهار در با استایل کوپه تبدیل می‌شود. این خودرو احتمالا از زبان طراحی ئی ترون استفاده خواهد کرد که قبلا در مدل‌های مفهومی ئی- ترون کواترو و ئی ترون اسپورت‌بک مورد استفاده قرار گرفته است و پیش بینی می‌شود مدل تولیدی مدلی حد واسط بین این دو کانسپت باشد.

ئی ترون کوپه 4 در سال 2022 وارد می‌شود

از سوی دیگر انتظار داریم این خودرو به شکل گسترده‌ای تحت تاثیر پورشه میشن  ئی قرار گیرد. به همین دلیل استفاده از خودرویی که از موتور سامانه انتقال قدرت الکتریکی 441 کیلوواتی معادل 591 اسب‌بخار دارد، بعید به نظر نمی‌رسد.

ئی ترون کوپه 4 در سال 2022 وارد می‌شود

اطلاعات حاصل از خودرویی که در سال 2022 وارد می‌شود، کامل و جامع نخواهد بود، اما براساس گزارش‌ها این خودرو با قابلیت محرک تمام چرخ و با یک باتری لیتینیومی نصب شده در کف ارائه خواهد شد و قادر است تنها با یک بار شارژ مسافتی حدود 500 کیلومتر را بپبماید. آئودی ادعا کرده در صورت اتمام شارژ باتری‌ها، سامانه‌های شارژ فناورانه می توانند خودرو را برای طی مسافت 400 کیلومتری برای مدت 15 دقیقه شارژ کنند.

ئی ترون کوپه 4 در سال 2022 وارد می‌شود

این خودروی الکتریکی سال 2022 احتمالا با قیمت پایه 117 هزار دلار ارائه خواهد شد.

 

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
آئودی
نظر بینندگان
!
!
!