یكشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
جاده چالوس و هراز یکطرفه شد
۱۷:۳۶ | ۱۳۹۶/۱۰/۰۱
اجاره خودرو

جاده چالوس و هراز یکطرفه شد

پرشین خودرو: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا، جزئیات برنامه زمانی تمهیدات ترافیکی عصر جمعه در دو محور چالوس و هراز را تشریح کرد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از تسنیم، سرهنگ نادر رحمانی با اشاره به آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار کرد: در حال حاضر بر اساس گزارش همکاران ما و تصاویر دوربین‌های نظارتی پلیس در جاده‌های کشور، بارش باران در محور چناران به قوچان در استان خراسان رضوی ادامه دارد.

وی ادامه داد: همچنین مه گرفتگی و کاهش دید نیز در محورهای اهر به تبریز و تبریز به میانه و محور "گرمی" به بیله سوار و پارس آباد مغان در آذربایجان شرقی نیز گزارش شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با بیان اینکه هیچ مشکل ترافیکی در محورهای مواصلاتی کشور گزارش نشده است، افزود: با توجه به افزایش سفرها به مناطق شمالی کشور در روزهای گذشته، احتمال سنگین شدن بار ترافیکی در محورهای کرج چالوس و هراز نیز وجود دارد که با توجه به این امر، تمهیدات ترافیکی خاصی برای عصر امروز در نظر گرفته شده است.

رحمانی اضافه کرد: بر اساس این تمهیدات از ساعت 15 امروز تردد در هر دو محور چالوس و هراز به ترتیب از کرج به چالوس و همچنین از رودهن به سمت آمل ممنوع است و به دنبال این محدودیت ترافیکی، تردد در این دو محور به سمت جنوب به صورت یکطرفه انجام خواهد شد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با بیان اینکه پلیس آمادگی کامل برای ارائه خدمات ترافیکی در این دو محور را دارا است، گفت: با توجه به افزایش حجم ترافیک در این دو محور طی ساعات آتی، لازم است تا مسافرانی که قصد بازگشت به شهرهایشان را با استفاده از این دو محور دارند، قبل از آغاز سفر حتماً از وضعیت ترافیکی این جاده‌ها اطلاع‌ حاصل کنند.

برچسب ها:
پلیس
نظر بینندگان
!
!
!