دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۵۵ | ۱۳۹۶/۱۰/۰۲
13 خودرو فاقد پلاک در ایلام متوقف شدند
۱۴:۵۵ | ۱۳۹۶/۱۰/۰۲
اجاره خودرو

13 خودرو فاقد پلاک در ایلام متوقف شدند

پرشین خودرو:رئیس پلیس راه ایلام گفت: 13 خودرو فاقد پلاک طی 24 ساعت گذشته توسط ماموران پلیس راه توقیف و روانه پارکینگ شده اند و پس از سیر مراحل قانونی و مجازات های مربوطه با نصب پلاک ترخیص خواهند شد.

به گزارش  پرشین خودرو،به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ رضا همتی زاده اظهار داشت: بعضا مشاهده می گردد تعداد اندکی خودرو بدون داشتن پلاک به دلایل مختلف در جاده ها تردد می کنند ولی بایستی همه بدانیم این موضوع خلاف قانون بوده و تحت هیچ شرایطی هیچ توجیهی برای این موضوع پذیرفته نیست و مامورین پلیس راه و یا سایر واحدهای انتظامی آنها را به پارکینگ منتقل خواهند کرد.
وی ادامه داد: برابر ماده 2 آیین نامه راهنمایی و رانندگی هر وسیله نقلیه موتوری و غیرموتوری و یدک متصل که در راه ها حرکت می کند باید دارای شماره باشد و رانندگی با وسیله نقلیه ای که شماره یا پلاک نداشته یا دارای شماره یا پلاک غیرمجاز باشد ممنوع است و استثنایی در این خصوص وجود ندارد و بایستی قبل از خروج خودروهای نو از نمایندگی شماره پلاک آن نصب شود.
رئیس پلیس راه استان ایلام تاکید کرد: موضوع نصب پلاک یک موضوع مهم بوده و شناسه هر وسیله پلاک آن است که در صورت نداشتن هم در مظان اتهام قرار خواهد داشت و هم از نظر پلیس راه منع تردد دارند.
سرهنگ همتی زاده اضافه کرد: مخدوش کردن پلاک هم اقدامی مجرمانه است و برابر قانون 6 ماه تا یکسال زندان خواهد داشت و در این خصوص نیز برخوردها بدون اغماض خواهد بود.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
خودرو فاقد پلاک
نظر بینندگان
!
!
!