چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷
پرشین خودرو
قطب خودروسازی کشور میزبان «چری» و «ام.وی ام»
۱۵:۵۱ | ۱۳۹۶/۱۰/۰۲
ایرانسل2
/اختصاصی/مدیران خودرو با طرح فروش ویژه به نمایشگاه کرمان می رود؛

قطب خودروسازی کشور میزبان «چری» و «ام.وی ام»

پرشین خودرو: مدیران خودرو با دو برند چری و ام.وی.ام و طرح ویژه فروش نمایشگاهی ویژه به هشتمین نمایشگاه خودرو کرمان می رود.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، کرمان که به جرات می توان آن را یکی از قطب های مهم تولید خودروی کشور دانست، میزبان هشتمین دوره نمایشگاه خودرو است که در نیمه ابتدایی دی ماه برگزار می شود.
در این دوره از نمایشگاه خودرو کرمان، شرکت مدیران خودرو از طریق نمایندگی ممتاز خود در این شهر محصولات و دستاورده های دو برند زیرمجموعه خود را به نمایش خواهد گذاشت.
مدیران خودرو که شریک تجاری برند چری در ایران است، تولید و عرضه دو برند چری و ام.وی.ام را در ایران بر عهده دارد و طبق اطلاعات به دست آمده از شرکت با تمام قوا در نمایشگاه خودرو کرمان حضور می یابد.
بر اساس شنیده های خبرنگار پرشین خودرو، تنها خودروی برقی آریزو5 در نمایشگاه خودرو کرمان غایب خواهد بود و به جز این محصول که در نمایشگاه خودرو تهران به نمایش درآمده بود، سایر محصولات این دو برند در این نمایشگاه حضور خواهند داشت و به نمایش عمومی در می آید.
البته شرکت مدیران خودرو طبق روال چند ساله خود در نمایشگاه های خودرو، برای هر دوره طرح فروش ویژه نمایشگاهی مخصوص بازدیدکنندگان خواهد داشت که در این دوره نیز طرح فروش با پیش پرداخت کمتر و بهره پایین تر برای ۳۱۵ اکسلنت، ایکس ۳۳ اس و ایکس ۲۲ به مناسبت نمایشگاه خودرو کرمان از سوی واحد فروش شرکت اعلام شده است.


هشتمین نمایشگاه خودرو کرمان که با مدیریت شرکت پارس اکسون شایان و در محل دائمی نمایشگاه های جنوب شرق (کرمان) برگزار می شود، از 5 تا 8 دی ماه میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.علاقه مندان برای حضور در این نمایشگاه می توانند از ساعت 16 تا 21 به محل برگزاری نمایشگاه مراجعه نمایند.


برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت این شرکت خودروساز مراجعه نمایید.

اجاره خودرو
kerman2
نظر بینندگان
!
!
!