چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۲۵ | ۱۳۹۶/۱۰/۰۳
توقیف خودروهای فاقد پلاک در چرداول
۱۲:۲۵ | ۱۳۹۶/۱۰/۰۳
اجاره خودرو

توقیف خودروهای فاقد پلاک در چرداول

پرشین خودرو:جانشین انتظامی شهرستان چرداول از توابع ایلام از اجرای طرح توقیف خودروهای فاقد پلاک و پلاک مخدوش در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، سرهنگ علیرضا بیگلری امروز در گفتگو با رسانه ها با اعلام این خبر اظهار داشت: در اجرای دستورات صادره و برابر ماده ۲ آیین نامه راهنمایی و رانندگی هر وسیله نقلیه موتوری و غیرموتوری و یدک متصل که در راه ها حرکت می کند باید دارای شماره باشد و رانندگی با وسیله نقلیه ای که شماره یا پلاک نداشته یا دارای شماره یا پلاک غیرمجاز باشد ممنوع است.

وی افزود: روز گذشته در اجرای این طرح دو دستگاه خودرو توقیف و روانه پارکینگ شدند.

پلیس از تردد وسایل نقلیه موتوری بدون پلاک جلوگیری می کند

رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی استان ایلام گفت: تمامی کلانتری ها و پاسگاه های انتظامی استان با خودروهای فاقد پلاک برخورد و از ترد آنان جلوگیری می کند.

سرهنگ محمد سعید یار اظهار داشت: تردد وسائط نقلیه موتوری بدون پلاک درسطح شهرها و جاده ها از یک سو نظم ترافیکی وانضباط اجتماعی و قانونمندی مالکان این خودروها و از سوی دیگر اجرای صحیح قانون ومقررات انتظامی را از سوی دیگر زیر سوال خواهد برد.

رئیس پلیس پیشگیری انتظامی استان ایلام در پایان گفت: از هم استانی های عزیز می خواهیم تا از تردد با این گونه وسائط نقلیه در معابر وجاده ها قویا پرهیز کنند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!