سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
ایران خودرودیزل با محصولات پسابرجامی در نمایشگاه حمل و نقل تهران
۱۶:۳۲ | ۱۳۹۶/۱۰/۰۴
persiakhodro2
/گزارش خبری/

ایران خودرودیزل با محصولات پسابرجامی در نمایشگاه حمل و نقل تهران

پرشین خودرو: شرکت ایران‌خودرودیزل با جدیدترین محصولات خود در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل عمومی و خدمات شهری شرکت کرده است.

به گزارش پرشین خودرو، برخی از محصولات ایران خودرودیزل حاصل همکاری دوباره این شرکت با شرکای قدیمی خود مانند مرسدس بنز و هیوندای می باشد که به نمایشگاه حمل و نقل تهران آمده است.
براساس این گزارش، از جمله محصولات جدید حاضر در این نمایشگاه می‌توان به محصولات شرکت مرسدس بنز شامل کامیون‌های کشنده اکتروس 1844 و اکتروس 3344S، کامیون باری اکتروس 2536L، کامیون کمپرسی اکتروس 3341K و کامیونت‌های مدلHD65 و HD78 شرکت هیوندای با کاربری یخچال، کامیون کشنده شاکمن با گیربکس اتوماتیک و همچنین محصول پیکاپ دیزلی با تجهیزات آفرود و پیکاپ بنزینی، اشاره کرد.

كامیون کشنده فوتون، اتوبوس جدید بین‌شهری، دو مدل اتوبوس‌ شهری 12 متری به همراه محصولاتی همچون ون وانا و ون وانا با کاربری آمبولانس سایر محصولاتی هستند که در غرفه شرکت ایران خودرو دیزل به جشم می‌خورند.

کشنده اکتروس 1844 مرسدس بنز و اتوبوس جدید بین‌شهری (که در شرکت ایران خودرو دیزل طراحی و تولید شده است) از محصولاتی هستند که در دومین دوره نمایشگاه‌ خودرو تهران مورد ‌توجه خاص مشتریان و خریداران محصولات تجاری قرارگرفته بودند و در این نمایشگاه نیز پیش‌بینی می‌شود با استقبال خوبی از سوی بازدیدکنندگان روبرو شوند.

 پانزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری از سوم تا ششم دی‌ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران پذیرای علاقمندان به محصولات این حوزه خواهد بود.

نظر بینندگان
!
!
!