جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷
پرشین خودرو
چالش بهتربودن،بنز یا بی.ام. و ؟+تصویر
۱۰:۵۵ | ۱۳۹۶/۱۰/۰۵
اجاره خودرو

چالش بهتربودن،بنز یا بی.ام. و ؟+تصویر

پرشین خودرو:طرفداران خودروهای لوکس آلمانی همواره در انتخاب مدل‌های مشابه یکی از این دو برند با یکدیگر به چالش خواهند خورد. و این بار چالش بر سر بهتر بودن کلاس E مرسدس و سری 5 بی‌.ام‌.و است.

به گزارش پرشین خودرو، خودروهای جدید کلاس E مرسدس بیشتر شبیه مدل کوچک شده کلاس S هستند. اگر در پشت فرمان یکی از مدل‌های E بنشینید، قطعا کمتر از کلاس S احساس رضایت نخواهید کرد. خودروئی که به گفته بسیاری از کارشناسان شایسته تعاریف زیادی خواهد بود. در این خودرو صفحه نمایشگر لمسی بزگ در مرکز داشبورد کشیده شده و در تمایل مشتری می‌تواند با صفحه دیجتالی پشت فرمان یکی شود.

این گزینه که می‌تواند برایتان گران تمام شود اطلاعات بشتری را در سامانه اطلاعات و سرگرمی برایتان ایجاد خواهد کرد. اما ارزش بیشتر این سامانه نزدیک کردن بیشتر اطلاعات به خط دید شماست. البته اگر قد شما بیش از 182 سانتی متر باشد ممکن است به دلیل نسیت زاویه سر به جایگاه فرمان برخی از فرمان ها و تجهیزات را نبینید.

 

//////lمممسسااافرررتتت////مقایسه فضای داخلی بی‌ام‌و سری 5 و مرسدس کلاس E

 

احتملا در بی‌.ام‌.و سری 5 این مشکل را نخواهید داشت. چرا که صندلی‌های این خودرو با کاهش ارتفاع در موقعیت پائین‌تری قرار گرفته‌اند. کاهش ارتفاع صندلی‌ها از شایستگی‌های فضای داخلی نمی‌کاهد و ما شاهد  کابین درجه یک و برجسته در بی‌.ام‌.و سری 5 هستیم.

شاید فضای داخلی این بی‌.ام‌.و در نگاه اول چندان چشم‌گیر ظاهر نشود اما کیفیت برتر مواد در تمامی سطوح دیده می‌شود. برتری کیفیت مواد به کار رفته در این خودرو شاید بتواند در این زمینه به داشبورد کلاس E اندکی فخر بفروشد. این از برتری‌های بی‌.ام‌.و از زمان معرفی این خودرو از اول سال جاری است. 

 

//////lمممسسااافرررتتت////مقایسه فضای داخلی بی‌ام‌و سری 5 و مرسدس کلاس E

هر دو خودرو برای 4 سرنشین بالغ فضای بسیار خوبی ارائه می‌دهند. با این وجود فضای پا برای سرنشینان عقب در سری 5 کمتر از بنز سخاوتمندانه به نظر می‌رسد. فضای سر در کلاس E نیز بیشتر باب دل مشتریان است. در صورت صرف هزینه بیشتر مشتریان می‌توانند یک سقف پانورامیک نیز بالای سر خود در کلاس E داشته باشند. در بی‌.ام‌.و این خودرو به‌صورت استاندارد از سیستم iDrive استفاده می‌کند که بی‌شک بهترین سیستم موجود در بازار بوده و روش‌های متعددی برای استفاده دارد که شامل کنترل حرکتی می‌شود. این کنترل به شما اجازه می‌دهد با تکان دادن دست در هوا عملکردها را کنترل کنید.

 

نظر بینندگان
!
!
!