جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷
پرشین خودرو
وقتی یک مصرف کننده خودرو اشک شوق ریخت+جزئیات و تصاویر
۱۴:۴۷ | ۱۳۹۶/۱۰/۰۵
اجاره خودرو
/گزارش/

وقتی یک مصرف کننده خودرو اشک شوق ریخت+جزئیات و تصاویر

پرشین خودرو: پیش از ظهر امروز مجموعه نمایندگی های اتوخسروانی اشک شوق یکی از خریداران و مصرف کنندگان خودروهای این مجموعه نمایندگی ها را در آورد!

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، ماجرا از آنجا آغاز می شود که یکی از طرح های مشتری مدارانه مجموعه نمایندگی های اتوخسروانی، گارانتی تعویض یکساله برای خریداران خودرو از این نمایندگی ها است.

 


علی خسروانی مدیرعامل اتوخسروانی در این خصوص می گوید: تمام خودروهایی که در مجموعه نمایندگی های این نمایندگی فروخته می شود دارای گارانتی تعویض یکساله است و این یعنی اینکه چنانچه خودروی خریداری شده به هر دلیلی مصرف کننده را با مشکل مواجه کند، بدون قید و شرط خودرو معیوب با محصول صفر کیلومتر تعویض می شود.
به گفته وی، در جدیدترین این تعویض های خودرو معیوب مشتری با محصول صفر کیلومتر، یک دستگاه هیوندای آی20 یکی از خریداران دچار ایراد در موتور شده است و تعمیر موتور این خودرو حداکثر یک ماه زمان می برد و ما براساس وعده و قراردادی که با مشتریان خود داریم این خودرو مشتری را با نمونه صفرکیلومتر آن تعویض و خودرو جدید را به مشتری تحویل دادیم.
خسروانی تمام هزینه های مربوط به نقل و انتقال سند در این طرح حامی مصرف کنندگان و ابتکار اتوخسروانی را بر عهده این نمایندگی دانست و تصریح کرد: خودرو معیوب مشتریان نیز پس از تعمیر و یا به همان صورت به مزایده فروش گذاشته می شود.
مدیرعامل اتوخسروانی این گارانتی تعویض را یکسال یا 15 هزار کیلومتر برای خودروهایی که از طریق مجموعه نمایندگی های اتوخسروانی فروخته می شود اعلام کرد.

براساس این گزارش، مجموعه نمایندگی های اتوخسروانی در مراسمی که در شعبه نیاوران (نمایندگی 312 هیوندای) این نمایندگی برگزار شد، یک دستگاه "هیوندای آی20" معیوب یکی از مشتریان که دارای نقص در موتور بود را بنابر طرح ضمانت تعویض یک ساله محصولات خود با یک خودرو صفر کیلومتر تعویض و تحویل به مشتری داد.

 

 

فرزین شهبا خریدار خودروی هیوندای آی20 که اشک شوق در بخشی از مراسم به سراغش آمده بود با اظهار رضایت از خریدی که از اتوخسروانی داشته است، اظهار کرد: خوشحالم که فرهنگ مشتری مداری و احترام به مصرف کنندگان از سوی برخی شرکت های داخلی روز به روز در حال افزایش است و بیشتر از آن خوشحالم که ثمره اعتمادم به اتوخسروانی را امروز گرفتم.
وی ادامه داد: پس از مراجعه به نمایندگی اتوخسروانی و بررسی های به عمل آمده مشخص شد خودرویی که خریداری کرده ام در بخش موتور مشکل فنی دارد و به دلیل گارانتی تعویض یکساله محصولات مجموعه نمایندگی های اتوخسروانی، امروز خودروی جایگزین از طرف این مجموعه خودرویی را بدون صرف هیچ هزینه ای تحویل گرفتم.

 

 

 

 

 


یادآور می شود که محصول هیوندای آی20 تولیدی شرکت کرمان موتور دارای گارانتی 5 ساله خدمات پس از فروش است و در صورت ارسال خودرو معیوب، تعمیر و رفع عیب آن از سوی شرکت سازنده انجام می شد اما به دلیل برخورداری این خودرو از گارانتی تعویض یکساله "اتوخسروانی"، این خودرو قبل از ارسال به تعمیرگاه، از مشتری پس گرفته شد و طبق گارانتی تعویض، یک خودروی آی20 جدید تحویل مشتری اتوخسروانی شده است.

برچسب ها:
اتوخسروانی
نظر بینندگان
!
!
!