جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷
پرشین خودرو
بسته تشویقی برای دوگانه سوزها در راه است
۱۶:۴۴ | ۱۳۹۶/۱۰/۰۵
اجاره خودرو

بسته تشویقی برای دوگانه سوزها در راه است

پرشین خودرو:رئیس هیات مدیره انجمن صنفی صنعت CNG کشور از پیشنهاد یک بسته تشویقی برای خودروهای دوگانه سوز به کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی خبرداد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از میزان، اردشیر دادرس درباره پیشنهاد کارت خرید کالای سوخت گفت: در این پیشنهاد آمده است، در صورت افزایش نرخ بنزین در سال آینده، کارت خرید کالای سوخت گاز به چهار میلیون خودرو CNG داده شود.

وی افزود: از این رو مقرر می شود تا دارندگان وسایل نقلیه عمومی و تاکسی ها، بتوانند معادل یارانه نقدی شان تا سقف 10 برابر بیشتر گاز مصرف کنند تا هر قیمتی برای بنزین پرداخت می کنند، خنثی شود.

دادرس ادامه داد: این پیشنهاد مبنی بر خنثی شدن مبلغ افزایش یافته سوخت، تنها برای حمل و نقل عمومی و تاکسی ها در نظر گرفته شده است.

به گفته رئیس هیات مدیره انجمن صنفی صنعت CNG کشور، هدف از اجرای این پیشنهاد، شیفت کردن خودروهای گازسوز به جای مصرف بنزین با هزینه بیشتر به سمت مصرف بیشتر گاز با یارانه است.

رئیس هیات مدیره انجمن صنفی CNG اظهار کرد: درحال حاضر این پیشنهاد در حال تدوین است تا پس از نهایی شدن و در نهایت تصویب نرخ جدید بنزین، به کمیسیون انرژی ارائه شده و پس از آن نیز شرایط و ضوابط مصرف کنندگان اعلام شود.

برچسب ها:
کارت سوخت
نظر بینندگان
!
!
!